Czat inwestorski Boruta Zachem - oferta publiczna akcji
Obrazek użytkownika Czaty
05 sie 2019, 11:35

„Naszą ambicją jest budowa silnego portfolio produktów ekologicznych” – czat z Marcinem Pawlikowskim, wiceprezesem Boruty Zachem

Boruta Zachem jest firmą produkcyjną działającą w branży chemicznej, dysponującą unikalnymi w skali światowej technologiami z zakresu zielonej chemii. Celem Spółki jest popularyzacja naturalnych kosmetyków i środków czystości pod markami OnlyBio i OnlyEco, a także rozwój innowacyjnego portfolio produktowego. Zgodnie ze strategią Grupa planuje jednocześnie realizację budowy proekologicznej, pasywnej, zielonej fabryki, która będzie wykorzystywała idee gospodarki obiegu zamkniętego, tj. koncepcji zakładającej minimalizację wpływu na środowisko tworzonych produktów.

Spółka notowana na NewConnect rozpoczęła pod koniec lipca publiczną ofertę akcji, w ramach której chce pozyskać ponad 10 mln zł. Pozyskane środki zostaną przeznaczone przede wszystkim na zasilenie kapitału obrotowego Boruty Zachem, a także posłużą jako wkład własny do realizowanej inwestycji w ramach projektu unijnego.

O planach rozwoju ekologicznych marek oraz nowych inwestycjach wdrażanych przez Spółkę będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 6 sierpnia 2019 r. o godz. 12:00. W spotkaniu spółkę reprezentować będzie Wiceprezes Zarządu, Marcin Pawlikowski. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 6 sierpnia 2019 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.