Czat inwestorski EPROSUMENT– Emisja akcji
Obrazek użytkownika Czaty
29 paź 2019, 08:46

Emisja akcji EPROSUMENT SA oraz plany rozwoju na rynku fotowoltaiki - zapraszamy na czat z zarządem spółki

EPROSUMENT S.A. to firma specjalizująca się w instalacji odnawialnych źródeł energii oraz oferująca nowoczesne rozwiązania grzewcze. Spółka z pozycji lokalnego lidera, chce stać się jednym z głównych graczy na rynku krajowym i ma jej w tym pomóc emisja akcji. W jej ramach chce pozyskać ponad 2 mln zł na rozwój firmy oraz budowę centrum dystrybucyjno-pokazowo-szkoleniowego. Centrum będzie wyposażone we wszystkie instalacje OZE m.in. folie grzewcze oraz pompy ciepła. Ponadto, EPROSUMENT S.A. planuje wprowadzić do oferty ładowarki do samochodów elektrycznych i rozwiązania smart home.

O trwającej emisji akcji, planach rozwoju na rynku OZE oraz nowych produktach będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Michałem Szczepańskim oraz wiceprezesem zarządu, Cezarym Wujcińskim. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 29 października 2019 r. o godz. 10:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 29 października 2019 r., o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.