Czat inwestorski MedApp – Emisja akcji i perspektywy rozwoju
Obrazek użytkownika Czaty
17 lut 2020, 09:06

Oferta publiczna akcji MedApp - czat z prezesem zarządu, Krzysztofem Mędralą

MedApp to polska firma technologiczno-medyczna oferująca rozwiązania oparte na sztucznej inteligencji, rozszerzonej rzeczywistości i telemedycynie. Rozwiązania spółki obejmują m.in. CarnaLife Holo, czyli innowacyjne narzędzie do nowoczesnej diagnostyki obrazowej wykorzystujące gogle HoloLens autorstwa Microsoftu oraz CarnaLife System - unikalne narzędzie do rejestracji danych medycznych umożliwiające w efektywny sposób ich gromadzenie oraz ich analizę.

Obecnie trwają zapisy na akcje spółki, w ramach której MedApp chce pozyskać 2,7 mln zł na dalszy rozwój produktów, a także na rozszerzenie działań marketingowych związanych z ich komercjalizacją. Środki pozwolą spółce również rozpocząć proces certyfikacji FDA w Stanach Zjednoczonych.

O trwającej emisji akcji oraz perspektywach rozwoju na rynku medtech będzie można porozmawiać z prezesem zarządu MedApp, Krzysztofem Mędralą. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 20 lutego 2020 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 20 lutego 2020 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.