Wyniki finansowe PROJPRZEM MAKRUM za 2019 rok – czat z prezesem zarządu, Piotrem Szczeblewskim
Obrazek użytkownika Czaty
01 kwi 2020, 11:32

Wyniki finansowe PROJPRZEM MAKRUM za 2019 rok – czat z prezesem zarządu, Piotrem Szczeblewskim

Spółka PROJPRZEM MAKRUM prowadzi działalność w branży budowlanej od ponad 60 lat, a od 2016 roku wchodzi w skład struktury Grupy Kapitałowej Immobile. Działalność PROJPRZEM MAKRUM skupia się na następujących obszarach branży przemysłowej – produkcja systemów przeładunkowych oraz parkingów automatycznych, maszyn krusząco-mielących oraz budownictwo obiektów przemysłowych.

W lutym PROJPRZEM MAKRUM był obecny na Międzynarodowych Targach Budownictwa i Architektury BUDMA. Spółka zaprezentowała stoisko MODULO Parking, które zostało wyróżnione nagrodą podczas targów.

O wynikach finansowych za 2019 roku oraz o planach rozwoju PROJPRZEM MAKRUM będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Piotrem Szczeblewskim. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 2 kwietnia 2020 r. o godz. 13:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 2 kwietnia 2020 r. o godz. 13:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.