Wyniki finansowe za I kwartał 2020 roku oraz plany rozwoju Grupy Kapitałowej Votum – czat z prezesem zarządu, Bartłomiejem Krupą
Obrazek użytkownika Czaty
28 maj 2020, 11:18

Wyniki finansowe za I kwartał 2020 roku oraz plany rozwoju Grupy Kapitałowej Votum – czat z prezesem zarządu, Bartłomiejem Krupą

Votum S.A. działa na rynku odszkodowań już od 15 lat. Spółka i jej podmioty z GK Votum reprezentują konsumentów w sprawach dotyczących rynku finansowego. Do podstawowych segmentów działalności GK Votum należą rynek ubezpieczeniowy w zakresie reprezentacji klientów w sprawach szkód osobowych oraz dochodzenia roszczeń z tytułu szkód w pojazdach.

Działalność Grupy Kapitałowej Votum opiera się również o reprezentowanie konsumentów rynku bankowego w zakresie ograniczenia skutków klauzul abuzywnych. W I kwartale 2020 roku złożono ponad 1,5 tys. powództw dotyczących kredytów zaciągniętych we franku szwajcarskim. Od II kwartału poszerzono ofertę o pomoc osobom, które zawarły umowy pożyczki hipotecznej powiązanej z kursem waluty obcej.

W 2020 roku GK Votum weszła w obszar działalności związany z energią odnawialną. Powołana została spółka Votum Energy S.A. w organizacji, która została dedykowana temu segmentowi. Podstawową działalnością spółki będzie sprzedaż oraz montaż instalacji fotowoltaicznych dla prosumentów energii odnawialnej.

Już 26 maja poznamy wyniki finansowe Grupy Kapitałowej Votum za I kwartał 2020 roku. O nich, planach rozwoju oraz wpływie pandemii COVID-19 na działalność grupy kapitałowej będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Bartłomiejem Krupą. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 28 maja 2020 roku o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 28 maja 2020 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.