Wyniki finansowe Grupy LUG za I kwartał 2020 roku – czat z prezesem zarządu, Ryszardem Wtorkowskim
Obrazek użytkownika Czaty
18 cze 2020, 11:55

Wyniki finansowe Grupy LUG za I kwartał 2020 roku – czat z prezesem zarządu, Ryszardem Wtorkowskim

Grupa LUG jest liderem wśród producentów profesjonalnych opraw oświetleniowych na polskim rynku. Spółka posiada ponad 30-letnie doświadczenie w branży oświetleniowej. Konsekwentnie realizowana strategia rozwoju na rynkach eksportowych, pozwoliła na utworzenie nowej spółki zagranicznej. W Zachodniej Afryce uruchomiono LUG West Africa Limited z siedzibą w nigeryjskim Lagos.

Już 17 czerwca Grupa LUG opublikuje wyniki finansowe za I kwartał 2020 roku. O nich oraz o rozwoju na rynkach zagranicznych będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Ryszardem Wtorkowskim. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 18 czerwca 2020 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 18 czerwca 2020 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.