Wyniki finansowe za I kwartał 2020 roku oraz plany rozwoju Grupy Recykl - czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
28 cze 2020, 11:59

Wyniki finansowe za I kwartał 2020 roku oraz plany rozwoju Grupy Recykl - czat z zarządem spółki

Grupa Recykl to największy w Polsce podmiot prowadzący działalność w zakresie zagospodarowywania odpadów poużytkowych w postaci zużytych opon. Spółka jest notowana na rynku NewConnect. Grupa Recykl świadczy usługi recyklingowe opon, a także wytwarza produkty z ich przerobu m.in. czysty granulat SBR, paliwo alternatywne i odzyskuje złom (kord) stalowy. Spółka rozszerza ofertę o nowe innowacyjne produkty: puder gumowy i dodatki do mieszanek mineralno-asfaltowych SMA.

W I kwartale 2020 roku Grupa zwiększyła sprzedaż o ponad 20% przy skokowej poprawie wyników. Pod koniec 2019 roku Grupa Recykl zakończyła budowę nowego zakładu produkcyjnego w Chełmie. Inwestycja pozwoliła na skokowy wzrost efektywności i skali biznesu m.in. spółka podwoiła wolumeny czystych granulatów SBR oraz rozpoczęła produkcję nowego produktu - pudru gumowego.

O wynikach finansowych, działalności nowego zakładu oraz planach rozwoju Grupy Recykl będzie można porozmawiać z wiceprezesem zarządu, Maciejem Jasiewiczem oraz członkiem zarządu, Zbigniewem Fleszarem. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 30 czerwca 2020 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 30 czerwca 2020 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.