Kampania crowdinvestingowa United Label – czat z prezesem zarządu, Tomaszem Litwiniukiem
Obrazek użytkownika Czaty
28 cze 2020, 13:10

Kampania crowdinvestingowa United Label – czat z prezesem zarządu, Tomaszem Litwiniukiem

United Label to globalna platforma wydawnicza należąca do Grupy CI Games, która jest przeznaczona dla niezależnych deweloperów gier indie. Obecnie spółka przygotowuje się do swojej pierwszej premiery – już 23 lipca zadebiutuje gra Röki. W tym roku United Label planuje również premierę gry Eldest Souls. Na przełomie 2020 i 2021 roku planowana jest premiera Horae, a w I połowie 2021 roku zadebiutuje największy tytuł spółki – Tails of Iron.

Aktualnie spółka prowadzi emisję akcji na platformie CrowdConnect, która została podzielona na dwie transze. W ramach kampanii United Label planuje pozyskać około 4,4 mln zł, które przeznaczy na rozwój portfolio wydawniczego. Jeszcze w tym roku spółka zadebiutuje na rynku NewConnect.

O trwającej emisji akcji, planach debiutu na NewConnect oraz portfolio wydawniczym będzie można porozmawiać z prezesem zarządu spółki, Tomaszem Litwiniukiem. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 30 czerwca 2020 r. o godz. 13:30. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 30 czerwca 2020 r. o godz. 13:30, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.