Prace nad grą Dream of Gods oraz plany wdrożenia technologii hologramów do świata gier - czat z Sylen Studio
Obrazek użytkownika Czaty
03 lip 2020, 10:20

Prace nad grą Dream of Gods oraz plany wdrożenia technologii hologramów do świata gier - czat z Sylen Studio

Sylen Studio to niezależne studio gamingowe specjalizujące się w produkcji gier z gatunku MOBA, RTS oraz action RPG. Spółka wywodzi się od E-Games, która od 2017 roku prowadzi prace nad projektem Dream of Gods. Premiera została zaplanowana na styczeń 2021 roku, a tytuł cieszy się ogromną popularnością wśród graczy.

Spółka jest pierwszym deweloperem na świecie, który zamierza wykorzystać technologię hologramów w swoich produkcjach. Na realizację tych projektów Sylen Studio będzie potrzebować finansowania, dlatego rozważana jest emisja akcji oraz debiut na rynku NewConnect.

Sylen Studio pracuje również nad grą RPG, która będzie osadzona w uniwersum książki z gatunku fantasy – „Komornik”. Spółka rozpoczęła już współpracę z jej autorem – Michałem Gołkowskim. Premiera produkcji zaplanowana jest na 2023 rok.

O pracach nad pierwszą grą studia, Dream of Gods oraz planach wdrożenia technologii hologramów do świata gier będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Dariuszem Mytychem. W spotkaniu uczestniczyć będzie również Michał Gołkowski – pisarz, autor książki „Komornik”, na podstawie której Sylen Studio stworzy grę. Czat odbędzie się we wtorek, 7 lipca 2020 r. o godz. 11:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 7 lipca 2020 r. o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.