Podsumowanie działalności SimFabric w II kwartale 2020 roku oraz omówienie wyników finansowych – czat z zarządem spółki
Obrazek użytkownika Czaty
14 sie 2020, 10:31

Podsumowanie działalności SimFabric w II kwartale 2020 roku oraz omówienie wyników finansowych – czat z zarządem spółki

SimFabric działa na rynku gier wideo specjalizując się w portowaniu gier na konsole Nintendo Switch, PlayStation 4 i komputery stacjonarne. Spółka również pracuje nad własnymi produkcjami. W ostatnim czasie SimFabric zawiązało dwie spółki zależne, które będą odpowiedzialne za produkcję gier mobilnych oraz przeznaczonych na gogle VR.

W kwietniu spółka rozpoczęła współpracę z Koch Media. Wartość podpisanej umowy opiewa na kwotę ok. 8 mln zł. Pod koniec lipca SimFabric rozpoczęło negocjacje kolejnej umowy z czołowym wydawcą. Planowany termin zakończenia rozmów przewidziany jest na koniec października.

O wynikach finansowych za II kwartał 2020 roku oraz planach rozwoju na rynku gier będzie można porozmawiać z prezes zarządu SimFabric, Julią Leszczyńską oraz przewodniczącym rady nadzorczej, Emilem Leszczyńskim. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 17 sierpnia 2020 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 17 sierpnia 2020 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.