Wyniki finansowe Benefit Systems za II kwartał 2020 roku – czat z członkiem zarządu ds. finansowych, Bartoszem Józefiakiem
Obrazek użytkownika Czaty
24 sie 2020, 08:00

Wyniki finansowe Benefit Systems za II kwartał 2020 roku – czat z członkiem zarządu ds. finansowych, Bartoszem Józefiakiem

Benefit Systems jest liderem polskiego rynku sportowych świadczeń pozapłacowych. Flagowy produkt spółki to Program Multisport, czyli karta, która umożliwia dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych. Spółka prowadzi również kluby fitness w ramach sieci takich jak Zdrofit czy Fabryka Formy.

Liczba aktywnych kart Benefit Systems na dzień 1 lipca wynosiła 1 mln. Ponad 700 tys. z nich były aktywne na polskim rynku, natomiast pozostała część była dostępna na rynkach zagranicznych.

Zysk EBITDA Grupy wyniósł w II kwartale 2020 19,3 mln zł pomimo wprowadzonych restrykcji związanych z pandemią COVID-19. Liczba aktywnych kart znacząco spadła w wyniku pandemii, ale spółka planuje odbudowę bazy kart do końca roku.

O wynikach finansowych Benefit Systems za II kwartał 2020 roku oraz planach rozwoju będzie można porozmawiać z członkiem zarządu ds. finansowych, Bartoszem Józefiakiem. Spotkanie odbędzie się w poniedziałek, 24 sierpnia 2020 r. o godz. 14:30. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 24 sierpnia 2020 r. o godz. 14:30, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.