Aktualna sytuacja Duality Games oraz debiut na NewConnect – czat z zarządem spółki, Tomaszem i Piotrem Strzałkowskimi
Obrazek użytkownika Czaty
23 wrz 2020, 07:00

Aktualna sytuacja Duality Games oraz debiut na NewConnect – czat z zarządem spółki, Tomaszem i Piotrem Strzałkowskimi

Duality Games to działająca od 2017 roku spółka gamingowa z Grupy PlayWay. Już wkrótce jej akcje mają zadebiutować na rynku NewConnect. Duality Games ma za sobą pierwszą, bardzo udaną premierę gry Barn Finders, której sprzedaż przekroczyła 70 tys. sztuk w niecałe 3 miesiące.

W czasie pierwszego dnia od premiery gra Barn Finders trafiła na 3. miejsce listy Global Top Sellers platformy Steam. Według stanu na koniec sierpnia, gra sprzedała się w ponad 70 tysiącach egzemplarzy i obecnie ma ponad 1400 recenzji na Steamie, w tym 82% pozytywnych.

Spółka planuje też premierę kolejnego tytułu - gry Accident, która ma ukazać się w październiku. Ważną produkcją, nad którą trwają prace jest także gra typu survival horror zatytułowana Unholy.

O planach dotyczących debiutu na NewConnect, a także produkcji gier będzie można porozmawiać z prezesem zarządu Duality Games, Tomaszem Strzałkowskim oraz wiceprezesem zarządu, Piotrem Strzałkowskim. Spotkanie odbędzie się w środę, 23 września 2020 r. o godz. 10:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 23 września 2020 r. o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.