Aktualna sytuacja oraz plany rozwoju Medinice – czat z prezesem zarządu, Sanjeevem Choudhary
Obrazek użytkownika Czaty
30 wrz 2020, 06:00

Aktualna sytuacja oraz plany rozwoju Medinice – czat z prezesem zarządu, Sanjeevem Choudhary

Spółka Medinice działa w branży technologii medycznych. Firma zajmuje się tworzeniem, rozwijaniem oraz komercjalizacją innowacyjnych, bezpiecznych, małoinwazyjnych rozwiązań z obszaru kardiologii i kardiochirurgii. Aktualnie Medinice rozwija kilkanaście projektów i posiada blisko 40 patentów i zgłoszeń patentowych na całym świecie.

Spółka z sukcesem zakończyła publiczną ofertę akcji, w ramach której pozyskała 12,2 mln zł. Środki zostaną przeznaczone na rozwój innowacyjnych technologii medycznych z obszaru kardiologii i kardiochirurgii. Medinice planuje przeprowadzić badania przedkliniczne na zwierzętach i kliniczne u ludzi w ramach najważniejszych projektów – MiniMax i CoolCryo. To pozwoli na ich komercjalizację.

O aktualnej sytuacji oraz perspektywach rozwoju najważniejszych projektów Medinice będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się w piątek, 2 października 2020 r. o godz. 10:00. W spotkaniu spółkę będzie reprezentować prezes zarządu, Sanjeev Choudhary. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 2 października 2020 r. o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.