Nowa strategia spółki Geotrans oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Przemysławem Weremczukiem
Obrazek użytkownika Czaty
05 paź 2020, 06:05

Nowa strategia spółki Geotrans oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Przemysławem Weremczukiem

Geotrans jest firmą działającą na rynku ochrony środowiska, której działalność obejmuje zagospodarowanie odpadów poprocesowych, a w szczególności obsługę miejskich przedsiębiorstw wodociągów i kanalizacji w zakresie odbioru ustabilizowanych komunalnych osadów ściekowych, kompostu nienormowanego oraz spółek z sektora energetycznego w zakresie odbioru i zagospodarowania ubocznych produktów spalania.

Spółka opublikowała strategię rozwoju na lata 2020-2024, której główne założenia to: zwiększenie potencjału portfela decyzji administracyjnych na zagospodarowanie odpadów z obecnych 350 tys. ton do 2 tys. ton, pozyskanie własnych instalacji do przetwarzania i zagospodarowania odpadów oraz uruchomienie własnego centrum B+R.

Efektem realizacji I etapu strategii ma być osiągnięcie do 2022 r. wartości EBITDA, stanowiącego co najmniej trzykrotność rezultatu z 2019 roku kiedy spółka wypracowała 9,1 mln zł. Spółka zamierza dalej wypłacać dywidendę oraz skupować akcje własne.

Szerzej o nowej strategii Geotransu oraz planach rozwoju na najbliższe kwartały będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Przemysławem Weremczukiem. Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 5 października 2020 r. o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 5 października 2020 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.