Aktualna sytuacja oraz strategia rozwoju COMP – czat z prezesem zarządu, Robertem Tomaszewskim
Obrazek użytkownika Czaty
29 paź 2020, 06:10

Aktualna sytuacja oraz strategia rozwoju COMP – czat z prezesem zarządu, Robertem Tomaszewskim

Grupa Kapitałowa COMP działa na rynku usług bezpieczeństwa IT blisko 30 lat. Specjalizuje się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa IT, bezpieczeństwa sieciowego i rozwiązaniach dla rynku handlu oraz usług. Jest liderem na polskim rynku urządzeń fiskalnych (marki Novitus oraz Elzab). Innowacyjny projekt Grupy - M/platform - wspiera ponad 10 tys. sklepów lokalnych, co odpowiada 35% obrotów handlu tradycyjnego w Polsce.

Do klientów Grupy należą między innymi: Ministerstwo Finansów, Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Ministerstwo Obrony Narodowej, Komenda Główna Policji, Grupa Orange, Grupa Orlen, Ministerstwo Sprawiedliwości, NASK, Urząd Lotnictwa Cywilnego, Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego.

Grupa Kapitałowa COMP zaktualizowała strategię rozwoju. Konsekwentnie prowadzone są prace nad zmianą modelu biznesowego poprzez znaczące zwiększanie udziału sprzedaży usług i rozwiązań. Przewidywany wynik COMP na poziomie EBITDA wyniesie w 2020 roku ok. 85 mln zł, a w 2021 roku ok. 120 mln zł.

O aktualnej strategii rozwoju Grupy Kapitałowej COMP będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 29 października 2020 r. o godz. 13:00. W spotkaniu weźmie udział prezes zarządu, Robert Tomaszewski.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 29 października 2020 r. o godz. 13:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.