Relacja z czatu z zarządem OncoArendi Therapeutics: Po transakcji z Galapagos, OATD-02 jest naszym najbardziej zaawansowanym projektem
Obrazek użytkownika Czaty
14 gru 2020, 11:48

„Po transakcji z Galapagos, OATD-02 jest naszym najbardziej zaawansowanym projektem” - relacja z czatu z zarządem OncoArendi Therapeutics

W poniedziałek, 14 grudnia 2020 r. odbył się czat inwestorski z zarządem OncoArendi Therapeutics - dr Marcinem Szumowskim, prezesem zarządu CEO; Sławomirem Broniarkiem, członkiem zarządu CFO oraz dr Rafałem Kamińskim, członkiem zarządu CSO. Podczas spotkania rozmawialiśmy o współpracy z Galapagos. Inwestorzy zadawali również pytania o potencjał komercjalizacyjny OATD-02, nową strategię spółki oraz wypłatę dywidendy.

W spotkaniu wzięło udział blisko 1300 osób, a zarząd spółki odpowiedział na 35 pytań. Zapraszamy do lektury całej relacji z czatu.

Obrazek użytkownika Janusz Maruszewski
Janusz Maruszewski

Zapraszamy na czat inwestorski z zarządem OncoArendi Therapeutics - dr Marcinem Szumowskim, prezesem zarządu CEO; Sławomirem Broniarkiem, członkiem zarządu CFO oraz dr Rafałem Kamińskim, członkiem zarządu CSO.

 

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 14 grudnia 2020 r. o godz. 10:00. Już teraz zachęcamy do zadawania pytań za pośrednictwem poniższego formularza.

 

W przypadku chęci zadania kilku pytań, prosimy je zadawać pojedynczo i za każdym razem klikać przycisk "Wyślij". Ułatwi to przedstawicielom spółki odpowiadanie na pytania.

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Serdecznie witamy wszystkich uczestników czatu. Uczestniczy w nim cały zarząd i dołożymy wszelkich starań żeby odpowiedzieć na jak największą liczbę Państwa pytań. Mamy zaplanowaną godzinę na odpowiedzi i mam nadzieję, że na większość będziemy w stanie odpowiedzieć. Zachęcamy do zadawania pytań on line, które moderator będzie nam sukcesywnie przekazywał.

Obrazek użytkownika hubert.wilk
hubert.wilk

Co oznacza uzyskanie patentu w USA na OATD-02?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Spółka uzyskała patent chroniący związek OATD-02 na terytorium USA w sierpniu 2019 roku, o czym już wówczas informowaliśmy. Obecny patent dotyczy nowej serii związków, z rodziny inhibitorów arginaz, co pozwala szerzej zabezpieczyć przestrzeń patentową ze względu na to że rozwój inhibitorów arginaz stanowi obszar zainteresowania szeregu dużych firm farmaceutycznych o czym świadczą ostatnio pojawiające się liczne publikacje zgłoszeń patentowych innych firm.

Obrazek użytkownika hubert.wilk
hubert.wilk

Czy spółka ma zamiar wypłacać dywidendy?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

O tym ostatecznie zdecyduje WZA. W ciągu najbliższych kilku lat celem OncoArendi jest reinwestycja zysków. Pozycjonujemy się jako spółka wzrostowa, a nie dywidendowa. Wzrost ma być pochodną rozwoju programów badawczych, realizacji założonych kamieni milowych skutkujących wypłatami płatności „milestones” oraz zawieranych kolejnych umów partneringowych. W dalszej perspektywie nie można oczywiście wykluczyć wypłaty dywidendy, szczególnie w momencie gdy podpiszemy kolejne, o dużej wartości umowy o partneringowe.

Obrazek użytkownika hubert.wilk
hubert.wilk

Czy spółka wejdzie na NADAQ?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Nie wykluczamy takiej możliwości w przyszłości. Jeżeli OncoArendi dojdzie do etapu, na którym będzie miała za sobą kolejną komercjalizację projektu lub co najmniej jeden potencjalny lek w ostatniej fazie badań klinicznych, wtedy spółka mogłaby być z notowana na NASDAQ. Natomiast już teraz rozpoczynamy współpracę z dużymi bankami inwestycyjnymi w USA i analitykami z branży, żeby dobrze przygotować się na taką ewentualność.

Obrazek użytkownika Anonim
Gość

Witam. Jaki jest potencjał konercjalizacji czasteczki oatd2? Rozumiem, że jest większy niż oatd1? Czy moga państwo podać przybliżoną wartość umowy, która zacheci Państwa do podpisania umowy partneringowej?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Po transakcji z Galapagos, OATD-02 jest naszym najbardziej zaawansowanym projektem. OATD-02 jest inhibitorem arginazy, który ma być wykorzystywany w immunoterapii przeciwnowotworowej.
W przypadku potencjalnych leków immuno-onkologicznych w pierwszej fazie badań klinicznych cząsteczkę podaje się od razu osobom chorym, a nie – jak w innych przypadkach zdrowym ochotnikom.
To sprawia, że szybciej można uzyskać dane o wstępnej skuteczności cząsteczki, co z kolei przekłada się na wcześniejszy potencjał komercjalizacyjny niż w przypadku OATD-01. W 2022 r. chcemy już prowadzić zaawansowane rozmowy w tej sprawie, ale na tym etapie jest za wcześnie, by mówić o potencjalnej wartości umowy. Dużo zależy od charakterystyki rynku i strategii firm farmaceutycznych, które są najbardziej aktywne immuno-onkologii.

Obrazek użytkownika Anonim
Artur Krakowiak

Dzień dobry, Komu zostały sprzedane akcje w tzw transakcjach pakietowych?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Sprzedaż została zorganizowana przez brokera w formie transakcji pakietowej, w odpowiedzi na duże bezpośrednie zainteresowanie inwestorów instytucjonalnych.

Obrazek użytkownika Anonim
Gość

Dlaczego informacje o wynikach postępowań czy też otrzymaniu patentu nie idą przez ESPI tylko często trzeba wertować stronę spółki aby znaleźć tego typu informacje? Moim zdaniem pomimo kilu artykułów w prasie, komunikacja z rynkiem pozostawia wiele do życzenia, spółka jest absolutnie niedowartościowana, czekam na konkretne ruchy ze strony zarządu. Już kiedyś na webinarze podkreślałem, że żyjemy w czasach w których należy walczyć o inwestora, gdyż ekspozycja spółek jest bardzo duża.

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Regulacja MAR nakłada na spółkę obowiązek informowania o zdarzeniach, które wypełniają określone kryteria informacji poufnej (tj. precyzyjny charakter tych informacji oraz istotność ich potencjalnego wpływu na ceny instrumentów finansowych). Spółka oprócz raportów przekazywanych systemem ESPI dzieli się z inwestorami dodatkowymi informacjami, które w jej ocenie nie spełniają kryteriów informacji poufnej, ale jednocześnie mogą być ciekawe dla inwestorów. W tym celu wykorzystujemy nasze profile w mediach społecznościowych. Zapraszamy do śledzenia OncoArendi na Twitterze, Linkedin oraz Facebooku.

Obrazek użytkownika Anonim
Bartosz

Dzień dobry,
Szanowni Państwo, do tej pory wyniki spółki były na minusie z racji specyfiki działań i ciągłego developmentu, natomiast dzięki finałowi prac i umowy z Galapagos pozwoli to najprawdopodobniej zamknąć rok 2020 na olbrzymim plusie, czy planujecie przeznaczyć np. cześć wypracowanych zysków na wypłatę dywidendy w przyszłym roku i jaka będzie polityka w tej kwestii w kolejnych latach ?
Pozdrawiam serdecznie.

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Odpowiedzieliśmy już na pytanie o dywidendę. Chcemy być spółką wzrostową, zresztą jest to charakterystyczne dla spółek innowacyjnych, dlatego teraz chcemy przeznaczać zyski na rozwój OncoArendi i dalsze budowanie wartości spółki dla jej akcjonariuszy. W długofalowej perspektywie nie wykluczone, że będziemy rekomendować wypłatę dywidendy.

Obrazek użytkownika Anonim
Michał

Dzień Dobry

 

gratuluję sukcesu z 1 cząsteczka - trzymam kciuki za następne

 

Pytanie - na jakim etapie są prace nad 2 cząsteczką ?
czy zastrzyk pieniężny z cząsteczki już sprzedanej przyspieszył inne prace/ akwizycje / zatrudnienie ? poproszę o konkretne odpowiedzi ?
Czy mieli państwo propozycję odkupienia spółki ?
Czy planuje ktoś z zarządu czy rady nadzorczej kolejne spieniężanie akcji ?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Dziękujemy za słowa uznania. Wsparcie ze strony inwestorów dodatkowo motywuje i dodaje pozytywnej energii. W przypadku OATD-02 dzięki pozyskanym środkom z umowy z Galapagos będziemy mogli przyspieszyć prace nad wprowadzeniem OATD-02 do badań klinicznych, zwiększając atrakcyjność komercyjną tej cząsteczki. Planujemy także zatrudnić grono specjalistów z całego świata, zarówno tych którzy chcieliby powrócić do Polski, jak i tych którzy w Polsce jeszcze nie pracowali. Chcemy tworzyć jeszcze bardziej atrakcyjne środowisko pracy dla międzynarodowych talentów. W pierwszej kolejności wzmocnimy zespół o bioinformatyków, genetyków i biologów strukturalnych.
Nie mieliśmy propozycji odkupienia całej firmy, co byłoby niezgodne z długofalową strategią rozwoju OncoArendi Therapeutics.
Zarząd sprzedał ostatnio nieznaczny pakiet akcji, i możemy odpowiedzieć tylko za zarząd, że nie mamy w najbliższych planach sprzedaży własnych akcji OncoArendi.

Obrazek użytkownika Anonim
irek

Witam,
Gratuluję umowy z Galapagos!
Prosiłbym o rozwinięcie tematu potencjalnych płatności za kolejne kamienie milowe.
Konkretnie interesują mnie kamienie milowe rozwojowe.
Czy ewentualna płatność nastąpi po zakończeniu całego procesu kolejnych etapów badań klinicznych, czy tez będzie rozbita na zakończenie z powodzeniem kolejnych ich etapów tj za II fazę, II fazę .

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Dziękujemy za gratulacje. Doprowadzenie do podpisania umowy z Galapagos to zasługa całego zespołu OncoArendi.
Z Galapagos na konto spółki wpłynęły już pieniądze z tytułu płatności wstępnej i prawo pierwszeństwa w negocjacjach na kolejne. Pozwolą one na przyspieszenie prac nad dotychczasowymi projektami oraz rozpoczęcie prac w nowych obszarach. Nie możemy ujawnić, konkretnych kamieni milowych i ich wartości, ale nie odbiegają od standardu w branży. Kolejnej spodziewamy się w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy.

Obrazek użytkownika Anonim
Tomek

Czy spółka bedzie chciala zainwestować zarobione pieniądze w wieksze laboratorium , lub czy bedzie chciala otwierać filie poza granicami kraju?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Będziemy zwiększać powierzchnię laboratorium, ale poprzez wynajmem dodatkowej powierzchni, a nie zakup nieruchomości. W przyszłym roku w Łodzi planujemy przenieść się do nowego laboratorium, które deweloper dostosuje specjalnie do naszych potrzeb, ale będzie to wieloletnia umowa najmu. Obecnie mamy w USA spółkę zależną która prowadzi badania nad naszymi cząsteczkami we współpracy z amerykańskimi uczelniami. Nie planujemy zakładać innej.

Obrazek użytkownika Anonim
Gość

Czy badania firmy Galapagos zostaną przeprowadzone w trybie przyspieszonym w związku z działaniem cząsteczki na Covid 19???? Pozdrawiam i życzę powodzenia Marcin Grzeszczuk akcjonariusz OAT

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Strategicznym priorytetem dla Galapagos jest rozwój OATD-01 w kierunku leczenia włóknienia płuc i innych chorób włóknieniowych. Galapagos deklaruje, że chce budować pozycję światowego lidera w tym obszarze. Na obecnym etapie nie mamy wiedzy w jakiej formie GLPG może skorzystać ze wskazania sierocego dla GLPG-4716 w IPF.

Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
Paweł Biedrzycki

Dzień dobry,
W minionym tygodniu Galapagos poinformowała o postępach w badaniach drugiej fazy badania PINTA we wskazaniu IPF jakie to ma znaczenie dla OncOrendi i projekt OATD01?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Przede wszystkim pokazuje to efektywność prowadzenia badań klinicznych w tym wskazaniu chorobowym, co nie jest łatwe. Daje to nadzieję, że podobne wyniki uzyskamy w badaniu GLPG4716 (dawne OATD-01). Badana cząsteczka tj GLPG1205 wykazała aktywność na małej grupie pacjentów, natomiast badanie OATD-01 jest planowane na większej populacji (ok. 200 pacjentów).

Obrazek użytkownika Anonim
Mario

Dzień dobry, czy spółka zamierza rozbudować pipeline o nowe cząsteczki? Jeżeli tak, to jaka jest to perspektywa czasu?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Ciągle poszukujemy możliwości rozszerzenia naszego wewnętrznego pipeline o ciekawe innowacyjne cząsteczki, ale nie mogą to być „me -too drug”, które już rozwijają w zaawansowanych badaniach klinicznych większe firmy. Przyglądamy się także nowym technologiom leków i nowym celom terapeutycznym. W nowej strategii, którą ogłosimy w pierwszym kwartale 2021 szczegółowo odniesiemy się do tych planów.

Obrazek użytkownika Anonim
Gość

Kiedy możemy spodziewać się ogłoszenia zapowiedzianej nowej strategii?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Nową strategię planujemy ogłosić w pierwszym kw 2021, najprawdopodobniej na przełomie lutego i marca.
Wtedy powiemy dużo więcej o nowych programach i kierunkach badań.

Obrazek użytkownika Anonim
Robert23

W którym roku mozna się spodziewać umowy partneringowej na OATD02 ? Czy prowadzone są rozmowy z zainteresowanymi podmiotami?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

OATD-02 to kolejny projekt, który ma szansę na transakcję o podobnej strukturze do umowy z Galapagos. Potencjał OATD-02 wynika z tego, że jest to cząsteczka immunoonkologiczna, która może świetnie się sprawdzać w terapiach łączonych. W 2022 r. chcemy już prowadzić zaawansowane rozmowy w sprawie komercjalizacji OATD-02.

Obrazek użytkownika Anonim
Gość

Dzień dobry, czy zwiększenie wartości umowy podpisanej z Galapagos wiąże się z kolejnymi cząsteczkami czy też chodzi o poszerzenie możliwości terapeutycznych o kolejne schorzenia w ramach cząsteczki OATD-01? O jakie wartości chodzi, czy będzie to podwojona kwota bez up-fornt?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Galapagos będzie koncentrował się na rozwoju OATD-01 na IPF, bo jest to ich strategiczny kierunek rozwoju. W umowie przewidziane są również inne kierunki związane z chorobami płuc z elementami włóknienia, w tym sarkoidoza. Równolegle do głównego wskazania, i największego badania fazy 2 w IPF, Galapagos chce z czasem prowadzić inne mniejsze badania u pacjentów z innymi chorobami śródmiąższowymi płuc. Jeśli będą to inne cząsteczki niż OATD-01 to wartość płatności będzie dokładnie taka sama jak dla OATD-01. Podziału pomiędzy wskazaniami nie możemy podać.

Obrazek użytkownika Anonim
Gość

Na podstawie raportu za I-IIIkw a także komunikatów i umowach wychodzi, że po raporcie za 2020 C/Z dla spółki wyniesie ok. 10. wg stockwatch.com obecnie najniższa wartość w sektorze to 11,37 średnia 28,56 a najwyższa 42,94. Czy może pan się odnieście do tej wyceny? Co jest nie tak, że rynek nie dyskontuje rozwoju spółki, co można poprawić i jakie działania zamierzają państwo podjąć aby wartość zbliżyła się do średniej w sektorze?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Wydaje nam się, że inwestorzy nie w pełni jeszcze docenili potencjał umowy partneringowej z Galapagos, jak również naszych kolejnych projektów w pipeline B+R, z których najbardziej zaawansowanym jest OATD-02. Przychody w branży biotechnologicznej z umów partneringowych nie są regularne więc ten wskaźnik jest bardzo zmienny.

Obrazek użytkownika Anonim
Mario

Czy mógłby Pan Prezes powiedzieć trochę o potencjale projektu inhibitorów deubikwitynaz?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

DUBs to zupełnie nowa grupa celów terapeutycznych, które pozwalają na modulację dotychczas nieosiągalnych szlaków sygnałowych w onkologii. Nasz projekt jest na wczesnym etapie rozwoju (discovery) i mamy nadzieję, że odkrywane związki niebawem pokażą skuteczność w modelach przedklinicznych raka, co znacząco zwiększy wartość tego projektu.

Obrazek użytkownika Anonim
Rudolf

1) Czy prowadzone są jakieś zaawansowane rozmowy w celu komercjalizacji OAT-D2?
2) Czy planowana/rozważana jest kolejna emisja akcji ?
3) Czy planowana/rozważana jest sprzedaż Firmy (jako całości) jakiemuś inwestorowi ?
4) Jaki % z płatności od Galapagos został/zostanie przeznaczony na rozwój firmy/inwestycje a jaki na premie dla Zarządu/Dyrektorów ?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Już odpowiedzieliśmy na pytanie o komercjalizację OATD-02.
Nie mamy planów dotyczących emisji akcji. Nasza obecna sytuacja finansowa jest bardzo dobra. Na koniec listopada spółka dysponowała 140 mln zł. Środki te pozwalają nam zrealizować wszystkie nasze pomysły, które mamy w planach. Zwłaszcza, że część z nich może być współrealizowana przez Galapagos lub wsparta dofinansowaniem grantowym.
Nie rozważamy sprzedaży firmy. Pracujemy nad celem, którym jest wprowadzenie pierwszego polskiego innowacyjnego leku na rynek światowy.

Obrazek użytkownika piotr_p
piotr_p

Witam. Gratuluję sukcesu. Czy Galapagos, na zasadzie odpłatnej współpracy, może przekazać Wam do badań własne cząsteczki? Czy rozmawialiście o takiej możliwości? Czy podejmiecie się ewentualnie takiego wyzwania?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Bardziej prawdopodobne jest, że Galapagos zleci nam dalsze prace nad rozwojem podwójnych inhibitorów chitynaz (innych niż OATD-01).

Obrazek użytkownika Anonim
Adam

W jaki sposób będzie mierzone bezpieczeństwo i efektywność oddziaływania państwa leku?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Badania przedkliniczne i kliniczne są ściśle regulowane jeśli chodzi o bezpieczeństwo leków eksperymentalnych i firma stosuje się do wszystkich wymogów. Podobnie jest z oceną skuteczności w badaniach klinicznych z udziałem pacjentów. W eksperymentach przedklinicznych jest większa dowolność i można badać potencjalną skuteczność leków w wielu modelach chorób u różnych gatunków zwierząt.

Obrazek użytkownika Anonim
Piotr

Jak duże zainteresowanie akcjami spółki było przed podmioty instytucjonalne?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Zainteresowanie było na tyle duże, że grono obecnych akcjonariuszy spółki nie było w stanie zaspokoić popytu zgłoszonego przez inwestorów instytucjonalnych.

Obrazek użytkownika Skimixa
Skimixa

Czy widzicie szanse na połączenie z jakąś spółka z Polski np. Ryvu ? Pan Paweł to kozak i razem jeszcze byli byście silniejsi !

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Takie połączenie musiałoby mieć konkretny cel biznesowy, którego realizacja przełoży się na wzrost wartości spółki dla naszych akcjonariuszy. Obecnie nie prowadzimy żadnych rozmów w tym kierunku.
Spółkę Ryvu doceniamy i kibicujemy im bardzo choć w sposób przyjazny ze sobą rywalizujemy.
A z Pawłem również rywalizujemy (przyjaźnie) na stokach narciarskich :)

Obrazek użytkownika Anonim
oldfan

Na jakim etapie są prace nad YKL40?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Wyłoniliśmy selektywny związek wiodący o właściwościach pozwalających na badania in-vivo, które są obecnie prowadzone. Na początku przyszłego roku spodziewamy się kluczowych wyników z tych eksperymentów.

Obrazek użytkownika Anonim
Piotr

Witam, kiedy można spodziewać się kolejnej transzy pieniędzy od spółki galapagos z podpisanej umowy?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Dotychczas wpłynęły płatności z Galapagos: wstępna 25 mln euro i 2 mln euro z tytułu prawa pierwszeństwa w negocjacjach. Następne potencjalne płatności od Galapagos wiążą się z osiągnięciem kolejnych kamieni milowych, z których pierwszy może nastąpić już w ciągu najbliższych kilkunastu miesięcy. Nie możemy wskazać, jakie to konkretnie kamienie milowe i płatności, ale nie odbiegają od standardu w branży.

Obrazek użytkownika Anonim
Krzysztof

Dlaczego w umowa z Galapagos nie obejmuje YKL40?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Umowa z Galapagos obejmuje program YKL-40 w ramach umowy o pierwszeństwa w negocjacjach. Pozwala nam to na pełną swobodę działania w tym obszarze i może wygenerować kolejną umowę licencyjną z odrębnym up-front i strumieniem kamieni milowych oraz royalties.

Obrazek użytkownika Anonim
Lama

Can you already say something about the timings of the start of the phase 2B study?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Based on the discussions with Galapagos and publicly available presentations this study should start in about a year from now.

Obrazek użytkownika piotr_p
piotr_p

Dziękuję za odpowiedź i mam kolejne pytanie. Na jaki czas normalnego funkcjonowania spółki wystarczy gotówka 140 mln złoty, o której Panowie mówicie przy założeniu, że komercjalizacja OATD-02 z różnych powodów będzie odwlekana w czasie. Z góry dziękuję za szczerą odpowiedź.

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Jesteśmy w trakcie budowania strategii na lata 2021-2025. Przy obecnie realizowanych programach oraz oczekiwanych płatnościach z umowy z Galapagos pieniędzy na ten okres na pewno wystarczy.

Obrazek użytkownika Anonim
Kris

Czy udało się Wam zaadresować problem metabolitu, jaki pojawił się przy okazji badań OATD-2?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Na podstawie uzyskanych wyników udało się nam znacznie lepiej scharakteryzować ten metabolit. Obecnie nie stanowi on zagrożenia dla dalszego rozwoju OATD-02.

Obrazek użytkownika Anonim
oldfan

Na jakim etapie są działania związane z ustaleniem bioprzyswajalności OATD-02?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Mamy duże postępy w tym zakresie. OATD-02 jest bardziej złożonym związkiem chemicznym od OATD-01, co wymaga specjalistycznych konsultacji z ekspertami zewn. Uaktualniony projekt badania klinicznego I fazy również pozwoli nam na większą elastyczność w doborze dawki terapeutycznej.

Obrazek użytkownika Anonim
Inwestor

Dzien dobry,
czy społka stara się o kolejne dofinansowania z NCBR ? czy poziom gotowkowy na chwilę obecną wystarcza na najblizsze plany i zalozenia ? czy będzie przedstawiona szczegolowa strategia ?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Spółka będzie na pewno starała się o dofinansowanie rozwoju nowych projektów w pipeline w ramach nowej perspektywy unijnej. Mamy nadzieję, że źródła finansowania będą nieco lepiej dostosowane do potrzeb naszego sektora (biotech).

Obrazek użytkownika Anonim
Andrzej

Dzień dobry Państwu, gratuluję dotychczasowych sukcesów i życzę kolejnych w przyszłości. Pytanie: gdzie planujecie przeprowadzenie własnych badań klinicznych w przyszłości jeżeli chodzi o region geograficzny? (Polska, inne państwa UE, Europa poza UE, USA, inne). Dziękuję i pozdrawiam!

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Na pewno UE, kiedy tylko będzie to możliwe, będziemy starali się również włączać ośrodki w Polsce.

Obrazek użytkownika Kamil Szymczak
Kamil Szymczak

co jest dla Państwa największym wyzwaniem w najbliższym czasie?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Skuteczne rozpoczęcie pierwszej fazy dla OATD-02 - z istniejącego pipeline a w nowych programach zbudowanie ekspertyzy i wejście w zupełnie nowe obszary technologii rozwoju leków (choć nadal oparte o wykorzystanie małych cząsteczek).

Obrazek użytkownika Anonim
Gyver

Dzień dobry!
Wiem, że to futurologia. Ale bardzo mnie interesuje jak widzicie Państwo swoją firmę za 5 lat? Jaka jest wizja optimum, a jaka minimum? ;)

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Za pięć lat chcemy być wiodącą i najbardziej innowacyjną firmą biotech w PL. Chcemy być liderem w technologiach rozwoju nowych leków w oparciu o najnowsze trendy i metody badawcze, co pozwoli nam na pełniejsze wykorzystanie potencjału ludzkiego genomu. To otworzy nam szanse na szybsze (na wscześniejszym etapie rozwoju) i większe umowy partneringowe.

Obrazek użytkownika Anonim
Mario

Mam pytanie bardziej ogólne. Czy zdaniem zarządu polski sektor biotechnologiczny ma szansę wybić się globalnie podobnie jak polski gaming?

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Tak. Chcielibyśmy się do tego mocno przyczynić. Ostatnio widzimy rozkwit nowych obiecujących spółek, również tych, które próbują swoich sił w "technologiach przyszłości". Wbrew pozornym różnicom jest dużo podobieństw pomiędzy gamingiem a biotechnologią. Odkryty w Polsce lek na globalnym rynku to jak Wiedźmin 3 do kwadratu!

Obrazek użytkownika OncoArendi
OncoArendi

Szanowni Państwo,

 

Dziękujemy Państwu za niezwykle liczny i aktywny udział w czacie. Staraliśmy się zaadresować wszystkie poruszane kwestie, choć było ich dużo. W razie innych pytań zapraszamy do kontaktu z działem relacji inwestorskich: https://oncoarendi.com/relacje-inwestorskie/
Pozdrawiamy serdecznie,
Marcin, Rafał i Sławek

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.