Wyniki finansowe Sescom za rok 2019/2020 oraz perspektywy dalszego rozwoju – czat z prezesem zarządu, Sławomirem Halbrytem
Obrazek użytkownika Czaty
03 lut 2021, 06:16

Wyniki finansowe Sescom za rok 2019/2020 oraz perspektywy dalszego rozwoju – czat z prezesem zarządu, Sławomirem Halbrytem

Sescom to spółka technologiczna, która działa głównie w obszarze usług technicznego Facility Management (FM). Od wielu lat wspiera sieci handlowe w bieżącym funkcjonowaniu oraz rozwoju będącym odpowiedzią na zmiany rynkowe - aktualnie takie jak m.in. wzrost znaczenia nowych technologii, e-commerce czy potrzeba skutecznego omnichannel. Znajomość rynku i potrzeb klientów przekłada na ofertę i rozwiązania do optymalizacji procesów operacyjnych i pomocniczych z wykorzystaniem IoT (internetu rzeczy) i RFID (identyfikacji obiektów dzięki falom radiowym) m.in w obszarze logistyki i szybkich dostaw, kluczowych do walki konkurencyjnej na rynku coraz mocniej łączącym działania online i offline.

W 2020 roku spółka opublikowała strategię „Wise Futurist 2030”. Do 2025 roku Sescom zrealizuje program inwestycyjny, na który przeznaczy 123 mln zł, z czego: 80 mln zł na akwizycje, 30 mln zł na programy B+R oraz 13 mln zł na rozwój ekosystemu technologii i kapitału ludzkiego.

Według szacunkowych wyników Sescom wypracował w grudniu 2020 r. 11,95 mln zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży. 1 lutego spółka opublikuje wyniki finansowe za rok 2019/2020 (okres od października 2019 r. do września 2020 r.). O nich oraz perspektywach dalszego rozwoju spółki Sescom będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Sławomirem Halbrytem. Spotkanie rozpocznie się w środę, 3 lutego 2021 r. o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 3 lutego 2021 r. o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.