Plany rozwoju spółki zależnej Jujubee, Strategy Forge – czat z prezesem zarządu, Michałem Stępniem
Obrazek użytkownika Czaty
27 kwi 2021, 10:22

Plany rozwoju spółki zależnej Jujubee, Strategy Forge – czat z prezesem zarządu, Michałem Stępniem

Strategy Forge to nowo powstała spółka skupionej na produkcji gier wideo grupy kapitałowej Jujubee. Pierwsze materiały z jej nadchodzącego tytułu Punk Wars już teraz wzbudziły duże zainteresowanie społeczności graczy.

Nowy podmiot został powołany w celu większego wykorzystania potencjału autorskiej technologii Jujubee, jaką jest specjalistyczne narzędzie znacząco zwiększające efektywność produkcji gier strategicznych. Zostało ono dotychczas wykorzystane w takich tytułach spółki jak COVID: The Outbreak. W ostatnich tygodniach Jujubee otrzymało dofinansowanie w wysokości 2,6 mln zł na rozwój silnika Grand Strategy Engine kompatybilnego z istniejącymi autorskimi narzędziami.

O planach rozwoju nowej spółki Strategy Forge będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 27 kwietnia 2021 r. o godz. 13:00. W spotkaniu spółkę reprezentować prezes zarządu, Michał Stępień.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 27 kwietnia 2021 r. o godz. 13:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.