Publiczna emisja akcji Forestlight Games – czat z prezesem zarządu, Tomaszem Mazurem
Obrazek użytkownika Czaty
23 cze 2021, 06:15

Publiczna emisja akcji Forestlight Games – czat z prezesem zarządu, Tomaszem Mazurem

Forestlight Games to spółka z grupy PlayWay, której model biznesowy zakłada produkcję jednocześnie kilku mniejszych projektów. Na czele firmy stoi Tomasz Mazur, który jest związany z branżą gier od 30 lat.

Projektem o największym budżecie, który wzbudza największe zainteresowanie pośród tytułów Forestlight Games jest The Pope: Power&Sin. Jeszcze w tym roku spółka zamierza udostępnić demo lub prolog tej produkcji. Jednocześnie trwają prace nad kilkoma autorskimi grami studia, a na ten rok zaplanowano premierę pełnej wersji Wedding Designer. Aby dywersyfikować działalność, Forestlight Games zamierza wydawać również zewnętrzne produkcje.

Forestlight Games angażuje się również w segment gier mobilnych poprzez spółkę zależną Pixel Trapps. Jej zadaniem będzie wykonanie gier spółki na platformy mobilne. Forestlight Games zawarł również umowę z Epic VR, która przeniesie najważniejsze gry spółki na gogle wirtualnej rzeczywistości.

Aktualnie trwa IPO spółki, w ramach którego zamierza pozyskać do 3 mln zł. Finansowanie zostanie przeznaczone m.in. na zwiększenie budżetów produkcyjnych oraz budżetów marketingowych autorskich produkcji Forestlight Games, a także stworzenie wersji multiplayer do niezapowiedzianych jeszcze projektów. Zapisy potrwają do 2 lipca, a spółka liczy na debiut na NewConnect jesienią br.

O szczegółach oferty publicznej Forestlight Games oraz planach rozwoju na rynku gier będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Tomaszem Mazurem. Spotkanie odbędzie się w środę, 23 czerwca 2021 r. o godz. 10:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 23 czerwca 2021 r. o godz. 10:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.