Oferta publiczna Cavatina Holding – czat z prezesem zarządu, Rafałem Malarzem
Obrazek użytkownika Czaty
06 lip 2021, 06:00

Oferta publiczna Cavatina Holding – czat z prezesem zarządu, Rafałem Malarzem

Grupa Kapitałowa Cavatina Holding należy do największych deweloperów powierzchni biurowych działających w Polsce i jest aktualnie obecna w siedmiu miastach Polski: w Warszawie, Krakowie, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Katowicach i Bielsku-Białej. Realizowane przez Grupę projekty wyróżniają się unikalną architekturą, nagradzaną w polskich i międzynarodowych konkursach oraz wysoką jakością wykończenia.

Grupa zakończyła budowę dwunastu nieruchomości biurowych, z czego pięć budynków zostało sprzedanych podmiotom zewnętrznym w transakcjach o łącznej wartości przekraczającej 900 mln zł. W następnych latach Grupa, mająca w swoich strukturach m. in. własną pracownię projektową oraz generalnego wykonawcę, a także cały szereg innych kluczowych kompetencji zgrupowanych in-house, planuje realizację i zakończenie kolejnych projektów.

Kluczowym celem strategicznym Grupy jest osiągnięcie do końca 2025 r. 1 mln m2 powierzchni najmu brutto (GLA) w portfelu, rozumianego jako suma inwestycji zakończonych, w tym sprzedanych, trwających oraz planowanych zabezpieczonych (tj. z gruntem zakupionym lub zabezpieczonym, poprzez zawarcie umowy przedwstępnej zakupu, oraz z rozpoczętym procesem projektowania).

Aktualnie trwa IPO spółki, która przygotowuje się do debiutu na Głównym Rynku GPW. Cavatina Holding zamierza wyemitować łącznie nie więcej niż 7,5 miliona akcji. Transakcja obejmuje wyłącznie emisję nowych akcji. Cena maksymalna została ustalona na 50 zł, a spółka zamierza pozyskać z emisji 375 mln zł. Inwestorzy indywidualni będą mogli zapisać się na akcje spółki w dniach 5-8 lipca.

O szczegółach oferty publicznej akcji spółki Cavatina Holding będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Rafałem Malarzem. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 6 lipca 2021 r. o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 6 lipca 2021 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.