Emisja akcji Draw Distance – czat z prezesem zarządu, Michałem Mielcarkiem
Obrazek użytkownika Czaty
08 lip 2021, 06:00

Emisja akcji Draw Distance – czat z prezesem zarządu, Michałem Mielcarkiem

Draw Distance to krakowski producent gier, znany z takich tytułów jak Serial Cleaner oraz Vampire: The Masquerade - Coteries of New York. W tym roku spółka przygotowuje premierę Serial Cleaners, która jest sequelem produkcji z 2017 roku.

Serial Cleaners to najważniejszy projekt w portfolio Draw Distance. Premiera gry jest zaplanowana na 2021 roku, a aktualnie spółka prowadzi rozmowy z potencjalnymi wydawcami. Draw Distance również rozpoczął prace produkcyjne nad grą o roboczym tytule Project Cardinal. Gra jest tworzona wspólnie z zagraniczną spółką Paradox Interactive, a jej wydanie zostało zaplanowane na 2023 rok. Spółka zakończyła ostatnio prace koncepcyjne nad Projektem Swan, które przekazała do oceny potencjalnego wydawcy.

Aktualnie trwa emisja akcji spółki Draw Distance. W jej ramach planowane jest pozyskanie około 4,5 mln zł, które zostanie przeznaczone na kilka celów - realizację projektów, w tym Serial Cleaners, gry pod nazwą kodową Project Cardinal, podniesienie jakości gier i koncentrację na grach AA, wzmocnienie zespołu produkcyjnego oraz marketingowego, jak również na realizację projektu badawczo-rozwojowego opracowywanego w ramach GameINN.

Zapisy dla inwestorów indywidualnych prowadzone są do 14 lipca przez Dom Maklerski NWAI za pośrednictwem platformy inwestycyjnej eNWAI.pl. Warto zaznaczyć, że możliwość złożenia w pełni elektronicznego zapisu dostępna jest dla wszystkich inwestorów, niezależnie od podmiotu prowadzącego rachunek maklerski.

O szczegółach trwającej emisji akcji oraz planach rozwoju studia będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Michałem Mielcarkiem. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 8 lipca 2021 r. o godz. 11:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 8 lipca 2021 r. o godz. 11:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.