Wyniki finansowe Grupy KGHM za III kwartał 2021 roku – czat z Wiceprezesem Zarządu ds. Finansowych, Andrzejem Kensbokiem
Obrazek użytkownika Czaty
18 lis 2021, 06:45

Wyniki finansowe Grupy KGHM za III kwartał 2021 roku – czat z Wiceprezesem Zarządu ds. Finansowych, Andrzejem Kensbokiem

KGHM Polska Miedź S.A. to światowy lider w wydobyciu i przetwórstwie cennych metali surowców naturalnych – miedzi oraz srebra. KGHM od wielu lat zajmuje wysoką pozycję w światowej czołówce największych producentów srebra.

W tym roku po raz kolejny KGHM został laureatem prestiżowego konkursu Instytutu Rachunkowości i Podatków „The Best Annual Report” na najlepszy raport roczny. Z kolei podczas Ogólnopolskiego Szczytu Gospodarczego w Lublinie, spółka została nagrodzona statuetką „Bursztyn Polskiej Gospodarki 2021″.

Według danych produkcyjnych KGHM, we wrześniu br. sprzedaż miedzi przez spółkę wyniosła 66,2 tys. ton, co oznacza wzrost rdr o 24%. Produkcja miedzi płatnej wyniosła w tym czasie 63,7 tys. ton, czyli wzrosła o 16% rdr. Publikacja wyników finansowych za III kwartał 2021 roku nastąpi 16 listopada.

O wynikach finansowych KGHM za III kwartał 2021 roku oraz aktualnej sytuacji na rynku surowców będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się w czwartek, 18 listopada 2021 r. o godz. 12:00. W spotkaniu spółkę będzie reprezentować Wiceprezes Zarządu ds. Finansowych, Andrzej Kensbok.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 18 listopada 2021 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.