Debiut Zeneris Projekty na NewConnect oraz perspektywy rozwoju – czat z prezesem zarządu, Mariuszem Kostrzewą
Obrazek użytkownika Czaty
22 lis 2021, 06:20

Debiut Zeneris Projekty na NewConnect oraz perspektywy rozwoju – czat z prezesem zarządu, Mariuszem Kostrzewą

Zeneris Projekty to wiodący dostawca kompleksowych usług z zakresu instalacji fotowoltaicznych i hydroenergetycznych dla firm i samorządów. Spółka posiada 14-letnie doświadczenie w przygotowywaniu, projektowaniu i realizacji w branży OZE. Działalność biznesowa spółki skupia się wokół dwóch głównych filarów, którymi są hydroenergetyka i fotowoltaika. W ostatnim czasie Zeneris Projekty rozszerza swoją działalność realizując zamówienia na inwestycje związane z magazynowaniem energii czy też projekty wykorzystujące rozwiązania hybrydowe.

Spółka rozwija dodatkowe produkty związane z OZE i rozszerza portfolio swoich usług, m.in. o instalacje związane z magazynowaniem energii oraz rozwiązania hybrydowe łączące energię pozyskiwaną z instalacji PV i hydroenergetycznych. Intencją spółki jest przeprowadzenie akwizycji firm z branży fotowoltaicznej (oferujących usługi projektowe oraz dostaw i montażu instalacji PV), położonych głównie w centralnej i wschodniej części kraju. Zeneris Projekty planuje również rozszerzyć portfolio usług w realizowanych inwestycjach, m.in. o instalacje związane z magazynowaniem energii oraz rozwiązania hybrydowe łączące energię pozyskiwaną z instalacji PV i hydroenergetycznych.

Zeneris Projekty 24 listopada zadebiutuje na rynku NewConnect. W kwietniu bieżącego roku spółka przeprowadziła publiczną emisję akcji, z której pozyskała 3 mln zł. Środki zostały przeznaczone na realizację planów rozwojowych – rozbudowę kanałów sprzedaży, przygotowanie dokumentacji farm fotowoltaicznych, a także wprowadzenie do oferty nowych innowacyjnych elementów systemów PV z obszaru wytwarzania i magazynowania zielonej energii.

W poniedziałek, 22 listopada 2021 roku o godz. 13:00 zapraszamy na czat z prezesem zarządu Zeneris Projekty, Mariuszem Kostrzewą. Podczas spotkania zostanie m.in. omówiony model biznesowy spółki, najbliższe plany operacyjne oraz perspektywy rozwoju.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 22 listopada 2021 r. o godz. 13:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.