Debiut spółki Asmodev na NewConnect oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Michałem Jodłowcem
Obrazek użytkownika Czaty
07 gru 2021, 06:25

Debiut spółki Asmodev na NewConnect oraz plany rozwoju – czat z prezesem zarządu, Michałem Jodłowcem

Asmodev to polski producent gier, tworzący w oryginalnej, mroczno-romantycznej tematyce. Firma została założona na początku 2018 roku i do tej pory miały miejsce dwie premiery z portfolio. Druga autorska produkcja studia - Ultimate Summer - trafiła do sprzedaży na początku 2021 roku, natomiast Infernal Radiation pod koniec 2020 roku.

Spółka pracuje obecnie nad flagowym tytułem Priest Simulator, którego darmowy epizod Heavy Duty spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem ze strony graczy, a jego pozytywne oceny na platformie Steam wynoszą 97%. Podczas rozgrywki gracz wciela się w księdza – wampira, do jego zadań będzie należało m.in. przeprowadzanie egzorcyzmów, udzielanie sakramentów i prześladowanie heretyków.

Ponadto Asmodev pracuje nad kilkoma grami na zlecenie Gaming Factory, są to m.in Mercyful Flames, Booze Master oraz Human Farm. Ten ostatni tytuł przedstawia świat, w którym to władze przejęły świnie, a ich miejsce zajęli ludzie, którzy to zostali zdegradowani do roli hodowlanego mięsa.

Już 6 grudnia Asmodev dołączy do grona spółek notowanych na rynku NewConnect. Czat inwestorski odbędzie się we wtorek 7 grudnia o godzinie 14:00. W spotkaniu udział weźmie prezes zarządu spółki, Michał Jodłowiec, który odpowie na Państwa pytania.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 7 grudnia 2021 r. o godz. 14:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.