Wyniki finansowe Benefit Systems za 1Q2023 i plany rozwoju – czat z dyrektorką finansową spółki
Obrazek użytkownika Czaty
24 maj 2023, 10:33

Wyniki finansowe Benefit Systems za 1Q2023 i plany rozwoju – czat z dyrektorką finansową spółki

Benefit Systems to lider polskiego rynku sportowych świadczeń pozapłacowych. Głównym produktem spółki jest Program Multisport, czyli karta, która umożliwia dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych. Spółka prowadzi również kluby fitness w ramach sieci takich jak Zdrofit czy Fabryka Formy.

Ostatnie kwartały były dla Benefit Systems bardzo udane, wzrosły nie tylko przychody grupy, ale również liczba aktywnych kart – od początku roku ich wzrost wyniósł około 190 tys. sztuk. Przełożyło się to na 625 mln zł przychodów w 1Q23, o 56% więcej niż przed rokiem. Zysk operacyjny spółki w minionym kwartale uplasował się na poziomie 66 mln zł, ponad 45 mln więcej rdr, a zysk netto wyniósł 52 mln zł. Na koniec 1Q23 roku Benefit Systems miał 223 mln zł gotówki netto. Spółka widzi duży potencjał do wypłaty dywidendy z zysków za 2022 r., pozytywnie ocenia pierwszą połowę obecnego kwartału i podtrzymuje cele wzrostu liczby kart w dalszej części roku.

O wynikach finansowych za I kwartał 2023 roku i planach rozwoju Benefit Systems będzie można porozmawiać z Małgorzatą Kloką, Dyrektorką Finansową. Spotkanie odbędzie się w środę, 24 maja 2023 r. o godz. 11:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 24 maja 2023 r. o godz. 11:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.