Wyniki finansowe Grupy LUG za II kwartał 2023 roku – czat inwestorski z prezesem zarządu
Obrazek użytkownika Czaty
11 sie 2023, 11:18

Wyniki finansowe Grupy LUG za II kwartał 2023 roku – czat inwestorski z prezesem zarządu

Grupa Kapitałowa LUG jeden z czołowych producentów rozwiązań oświetleniowych w Europie, opublikowała szacunkowe wyniki II kwartału i wstępnie podsumowała I półrocze 2023 roku. Przychody Grupy w II kw. 2023 r. wyniosły 65,61 mln zł. To wynik o blisko 10% wyższy niż przed rokiem. W ujęciu narastającym, za I półrocze 2023 sprzedaż osiągnęła poziom 127,76 mln zł w porównaniu z poziomem 116,71 mln zł za dwa kwartały 2022 roku (+9,5% r/r).

Zapraszamy na spotkanie z Ryszardem Wtorkowskim, prezesem zarządu LUG poświęcone wynikom finansowym Grupy.

Pod koniec kwietnia br. Grupa LUG została nagrodzona w konkursie Orły ESG Rzeczpospolitej 2023 otrzymując „Wyróżnienie za inteligentne oświetlenie”. Ponadto, w kwietniu spółka zależna Grupy, LUG Light Factory, zawarła umowę na modernizację oświetlenia w ramach drugiego warszawskiego przetargu. Dzięki temu spółka dostarczy 36,7 tys. opraw oświetleniowych LED. Całkowita wartość oferty wynosi 39,4 mln zł brutto. Wymiana oświetlenia w Warszawie to największy tego typu program inwestycyjny w Polsce, a prawdopodobnie również w całej Europie.

O wynikach kwartalnych oraz dalszych perspektywach rozwoju będzie można porozmawiać z Ryszardem Wtorkowskim na czacie inwestorskim. Spotkanie odbędzie się w piątek, 11 sierpnia 2023 r. o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 11 sierpnia 2023 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.