Przygotowania do premiery Alaskan Road Truckers i plany rozwoju Road Studio – czat z prezesem zarządu Michałem Puczyńskim
Obrazek użytkownika Czaty
19 wrz 2023, 09:14

Przygotowania do premiery Alaskan Road Truckers i plany rozwoju Road Studio – czat z prezesem zarządu Michałem Puczyńskim

Road Studio to spółka działająca w branży gier, należąca do grupy Movie Games. Obecnie studio finalizuje prace nad swoim pierwszym projektem, Alaskan Road Truckers. Premiera tytułu odbędzie się już 18 października br.

Alaskan Road Truckers to najważniejszy projekt w portfolio Road Studio. Data premiery została ustalona na 18 października. Na ten moment tytuł zadebiutuje w wersjach pecetowych i spółka stara się dostarczyć wersje konsolowe w zbliżonym terminie. Produkcja została zaprezentowana na targach Gamescom, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem graczy.

O przygotowaniach do premiery Alaskan Road Truckers i planach rozwoju będzie można porozmawiać z prezesem zarządu, Michałem Puczyńskim. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 19 września 2023 r. o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 19 września 2023 r. o godz. 12:00. Możliwość zadawania pytań została już uruchomiona.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.