Jesteśmy bardzo zadowoleni z preorderów gry Cyberpunk 2077 - Marcin Iwiński CD PROJEKT
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
12 cze 2019, 10:34

Marcin Iwiński dla Bloomberg TV - jesteśmy bardzo zadowoleni z preorderów gry Cyberpunk 2077

Marcin Iwiński, wiceprezes zarządu CD PROJEKT i główny akcjonariusz spółki udzielił w trakcie targów E3 wywiadu dla Bloomberg TV. W rozmowie opowiedział o tym jak udało im się przekonać Keanu Reeves'a do wzięcia udziału w przedsięwzięciu oraz o samej grze Cyberpunk 2077. Iwiński w trakcie rozmowy ustosunkował się do tego jak wygląda aktualnie przedsprzedaż gry w postaci zamówionych preorderów.

Keanu Reeves w Cyberpunk 2077

Podczas rozmowy z Bloomberg TV Iwiński uchylił rąbka tajemnicy jak się udało spółce CD PROJEKT przekonać Keanu Reeves'a do wzięcia udziału w przedsięwzięciu. Pierwsze rozmowy o tym, aby Keanu stał się częścią Cyberpunk 2077, rozpoczęliśmy rok temu - powiedział Iwiński. Aktor został dokładnie zeskanowany i umieszczony w grze. Jego postać będzie jedną z najważniejszych. Spółce udało się cały proces utrzymać w tajemnicy, włącznie z samą prezentacją.

Iwiński stwierdził, że zdecydowali się zaprosić Keanu do gry ze względu na kultową postać jaką udało mu się stworzyć, która wprost idealnie wpasowuje się w Cyberpunk 2077. W temacie obecności gwiazd w grze Iwiński stwierdził - kto powiedział, że nie zaskoczymy was jeszcze czymś.  
 

screen-a-mercenary-on-the-rise-en

Zobacz także: Kim jest Marcin Iwiński, pierwszy miliarder z CD PROJEKT?

Przedsprzedaż gry Cyberpunk 2077 idzie lepiej niż Wiedźmina 3

- Jesteśmy bardzo zadowoleni z liczby preorderów. Na tym etapie ich liczba jest większa niż w przypadku Wiedźmina 3 - stwierdził Marcin Iwiński na antenie Bloomberg TV. Potwierdził też, że ambicja spółki, aby sprzedać Cyberpunk 2077 była większa niż Wiedźmina 3. Wiceprezes CD PROJEKT opowiedział nieco więcej o samej rozgrywce. Potwierdził, że w przypadku Cyberpunk 2077 będziemy mieli nieliniową fabułę w otwartym świecie. W zależności od podejmowanych decyzji zmieniać się będzie gra oraz jej zakończenie. To sprawia, że gracze będą mogli spędzić w Cyberpunku niezliczoną liczbę godzin.
 

Kurs akcji CD PROJEKT - 2019 rok

WYkres

Zapytany o dodatki do Cyberpunk 2077 Iwiński stwierdził, że na razie koncentrują się na samej grze, ale gdy już zostanie wydana to najprawdopodobniej zamierzają podążać ścieżką Wiedźmina 3 i wydawać kolejne dodatki.

Zobacz także: Kurs akcji CD PROJEKT najwyżej w historii. Cyberpunk 2077 zadebiutował na pierwszym miejscu listy bestsellerów Steam

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.