Premiera Tank Mechanic Simulator od PlayWaya już jutro
Obrazek użytkownika Natalia Kieszek
19 lut 2020, 06:45

Premiera jednej z najbardziej wyczekiwanych gier od Playway już jutro. Wishlista Tank Mechanic Simulator zbliżona do House Flippera

Już 20 lutego premiera Tank Mechanic Simulator od PlayWaya. To jeden z najbardziej wyczekiwanych w tym roku tytułów spółki Krzysztofa Kostowskiego.

Nowy tytuł PlayWaya to symulator mechanika czołgów z II wojny światowej. Producentem gry jest niewielkie studio DeGenerals. Co ciekawe, wishlista Tank Mechanic Simulator jest zbliżona do House Flippera. Jest to jeden z najbardziej wyczekiwanych tytułów od PlayWaya w tym roku.

Tank Mechanic Simulator znajduje się na początku trzeciej strony najbardziej wyczekiwanych produkcji. Grupa członków wokół gry na Steam przekracza 21 tys.osób.
 

Zobacz także: Najbardziej wyczekiwane polskie gry na Steama w 2020 roku

Symulator mechanika czołgów z II wojny światowej

Tank Mechanic Simulator będzie mieć premierę 20 lutego na platformie Steam. Wydawcą gry jest PlayWay, natomiast producentem studio DeGenerals. To spółka zależna, w której PlayWay ma 80% udziałów. Gracz wciela się w rolę właściciela muzeum czołgów z II wojny światowej. Jego zadaniem jest odzyskiwanie porzuconych maszyn oraz ich odnawianie.

W nowym tytule można znaleźć pewne analogie do Car Mechanic Simulator, jednak gra nie polega jedynie na naprawianiu czołgów, ale również na eksplorowaniu terenu w poszukiwaniu pojazdów.

Jak na razie gra będzie przeznaczona jedynie na PC, ale zgodnie z zapowiedziami Krzysztofa Kostowskiego, wszystkie ważne tytuły będą portowane również na konsole. A jak wiadomo wishlista gry Tank Mechanic Simulator jest zbliżona do tej z House Flippera. Budżet na grę wyniósł około 500 tys. zł.

„Tank Mechanic Simulator, którego tworzymy od poziomu preprodukcji posiada obecnie jedną z większych wishlist, to są poziomy zbliżone do House Flippera” - powiedział prezes PlayWay, Krzysztof Kostowski.
 

Tank Mechanic Simulator


Tank Mechanic Simulator nie jest jedyną premierą PlayWaya w najbliższym czasie. Już w przyszłym tygodniu, House Flipper zadebiutuje w wersji na konsole. Najpierw trafi na PlayStation 4, a kolejnego dnia na Xbox One.

Zobacz także: PlayWay jest już warty ponad 2 mld zł. To druga po CD PROJEKT spółka gamingowa, która przekroczyła ten poziom

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.