Gra Cyberpunka 2077 w Google Stadia działa bez żadnych problemów
Obrazek użytkownika Natalia Kieszek
11 gru 2020, 12:30

Cyberpunk 2077 w Google Stadia działa bez żadnych problemów informuje coraz więcej graczy

Minął dzień od premiery Cyberpunk 2077, a gracze wciąż narzekają na problemy z rozgrywką. Jednak jest platforma, na której polska produkcja działa bez zarzutu. To Google Stadia.

Pierwsze recenzje graczy na temat Cyberpunka są mieszane. Wielu z nich narzeka na liczne bugi, a największy problem występuje na konsolach starej generacji, czyli Playstation 4 oraz Xbox One. Adam Kiciński, prezes CD PROJEKT, podkreślał wczoraj wielokrotnie, że zespół już pracuje nad tzw. hot fixami, które mają „załatać” podstawowe problemy gry.

Tych problemów jak się okazuje nie ma na Google Stadia. Platforma jest dostępna w Polsce od 8 grudnia. To był idealny czas na premierę, przed debiutem Cyberpunka. Wiele osób wątpiło w Stadię, jednak jak się okazuje to właśnie na tej platformie polska produkcja najlepiej się sprawdza. Jak donosi portal Slash Gear, Google Stadia może być idealnym wyborem do zakupu Cyberpunka.
 

Cyberpunk Stadia

Zobacz także: Premiera Cyberpunk 2077: LIVE BLOG

Cyberpunk 2077 daje radę na Google Stadia

Google Stadia to usługa streamingowa, która w Polsce jest dostępna dopiero od 8 grudnia. Jednak była to idealna data debiutu, która zbiegła się z premierą Cyberpunka. Wielu nie wierzyło w tę platformę do gier i wielu jest teraz zaskoczonych, że to właśnie na niej najlepiej gra się w polską produkcję.

Dzień po premierze Cyberpunk 2077 ma już ponad 61 tys. ocen na platformie Steam, z czego 76% jest pozytywnych. Jeszcze wczoraj opinie na temat polskiej produkcji były bliskie spadku poniżej 70%, a to dało by im rangę ocen „mieszanych” na Steamie. Gracze narzekają, że na komputerach osobistych występują liczne bugi. Gorsza sytuacja jest na konsolach starej generacji, o czym sami mogliśmy się przekonać. Podczas grania w Cyberpunka nasze auto zaczęło lewitować…

Portal Slash Gear wymienił kilka czynników, które zapewniają wysokiej jakości rozgrywkę na Google Stadia. Jeden z nich to czas oczekiwania na pobranie gry. Na Stadii nie trzeba w ogóle czekać, ponieważ zakupiona gra jest automatycznie dostępna dla gracza. Cena gry wynosi 199 zł, jednak przy zakupie subskrypcji Stadia Pro można otrzymać 40 zł na pierwszą grę.
 

Stadia Pro


Wymagania sprzętowe dla Cyberpunka są ogromne i wiele starszych komputerów może nie podołać nowej produkcji. Takiego problemu nie ma na Google Stadia. Ważne, aby mieć dobre połączenie internetowe i można oddać się rozgrywce w usłudze strumieniowej.
 

Cyberpunk 2077 Stadia

Zobacz także: Podtrzymuję cenę docelową CD PROJEKT na poziomie 500 zł za akcje po premierze gry Cyberpunk 2077 – mówi Vladimir Bespalov z VTB Capital Research

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.