Premiera Outriders odbędzie się później. People Can Fla udostępi demo tytułu
Obrazek użytkownika Natalia Kieszek
07 sty 2021, 09:20

Premiera gry Outriders od People Can Fly dopiero w II kwartale 2021 roku. Spółka udostępni demo tytułu

People Can Fly we wczorajszym komunikacie poinformowało o przesunięciu premiery flagowego projektu Outriders. Gra trafi na rynek 1 kwietnia 2021 roku.

Outriders to największy projekt spółki People Can Fly (PCF Group), która jeszcze w grudniu zadebiutowała na głównym rynku GPW. Gracze już przygotowywali się do premiery tytułu, która miała się odbyć 2 lutego. We wczorajszym komunikacie spółka poinformowała o przesunięciu premiery na 1 kwietnia.

Decyzja została podjęta przez wydawcę gry, czyli spółkę Square Enix. Również zdecydowano o wydaniu wersji demo Outriders, dzięki czemu gracze będą mogli przetestować zarówno tryb single player oraz co-op. Zostanie ona za darmo udostępniona 25 lutego.

„Wspieramy decyzję Square Enix, ponieważ dobrze rezonuje z sytuacją na rynku, odpowiada na potrzeby konsumentów i jest zgodna z filozofią PCF. Dajemy graczom szansę poznania produktu zanim wydadzą na niego swoje pieniądze. Dodatkowy czas wykorzystamy oczywiście na „polish’owanie” i balansowanie gry. Naszym celem jest dostarczenie graczom jak najbardziej „kompletnego doświadczenia” – komentował Sebastian Wojciechowski, prezes People Can Fly.

Zobacz także: W 2021 roku czeka nas wysyp gier od polskich spółek gamingowych. Najważniejsze premiery to Outriders i The Medium

Outriders z nową datą premiery

People Can Fly to jedna z trzech spółek w Polsce, która specjalizuje się w produkcjach typu AAA. Studio jeszcze w zeszłym miesiącu zadebiutowało na głównym rynku GPW i aktualnie przygotowuje się do premiery Outriders. Początkowo zakładano debiut gry w IV kwartale 2020 roku. Następnie datę premiery ustalono na 2 lutego, a po wczorajszym komunikacie na 1 kwietnia.

„Mam nadzieję, że w kontekście ostatnich wydarzeń w naszej branży, zarówno gracze jak i inwestorzy uznają tę decyzję za odpowiedzialną oraz za dobry prognostyk naszych przyszłych relacji, tak na linii studio – gracze, jak i spółka – inwestorzy” – dodaje Sebastian Wojciechowski.

Widać, że premiera Cyberpunka dała nauczkę innym deweloperom. O zmianie daty premiery Outriders zadecydował wydawca gry, czyli Square Enix. Zagraniczny wydawca zaplanował również wydanie przed premierą darmowej wersji demonstracyjnej projektu. Zostanie on udostępniony już 25 lutego. Gracze będą mogli przetestować zarówno tryb single player oraz co-op.

Gracze, którzy zdecydują się na grę w wersję demo, będą mogli płynnie przejść do rozgrywki w pełnej wersji tytułu zachowując dotychczasowe osiągnięcia. Przypomnijmy, że Outriders to strzelanka z elementami RPG przeznaczona zarówno dla jednego gracza jak i w trybie kooperacyjnym dla 3 osób.
 

Outriders


Outriders to nie jedyna gra, nad którą pracuje studio People Can Fly. Podczas czatu inwestorskiego prezes spółki, Sebastian Wojciechowski podkreślił, że mają jeszcze dwa projekty – Dagger i Gemini. Premiery tych produkcji powinny się odbyć do końca 2024 roku.

Zobacz także: „Pracujemy obecnie nad trzema tytułami AAA. Obok Outriders są to projekty Dagger i Gemini” - relacja z czatu z prezesem PCF Group (People Can Fly)

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
 • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
  • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
  • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
 • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
 • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
 • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
 • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
 • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
 • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
 • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost