Games Operators ustalił jaka będzie data premiery gry Rustler
Obrazek użytkownika Natalia Kieszek
18 sty 2021, 11:02

Games Operators ustalił datę premiery gry Rustler. Średniowieczne GTA zadebiutuje w formule wczesnego dostępu

Spółka gamingowa z głównego rynku GPW, Games Operators, ustaliła datę premiery gry Rustler (Grand Theft Horse). Tytuł zadebiutuje 18 lutego w formule wczesnego dostępu. Akcje Games Operators mocno rosną.

Wczoraj Games Operators podał datę premiery gry Rustler, która zadebiutuje na platformie Steam już za miesiąc. Tytuł ukaże się najpierw we wczesnym dostępie. Spółka planuje udostępnić grę w pełnej wersji po 6 miesiącach. Przypomnijmy, że tytuł znajduje się na 77 miejscu globalnego zestawienia TOP Wishlists Steama. Kurs spółki notowanej na głównym rynku GPW rośnie dzisiaj ponad 10%.
 

Notowania Games Operators

Gaming Operators

Zobacz także: Aż 24 gry w TOP 100 Wishlist Steama to polskie produkcje - oto najpopularniejsze z nich

Średniowieczne GTA od Games Operators

Games Operators jest głównie znane z dwóch tytułów – 911 Operator oraz 112 Operator. Pierwszy z nich zadebiutował w 2017 roku, a spółka zdecydowała się kontynuować swoją flagową produkcję. Teraz Games Operators jako wydawca przygotowuje się do premiery gry Rustler.

Zadebiutuje ona już 18 lutego na platformie Steam. Początkowo będzie dostępna w formule wczesnego dostępu. Według założeń pełna wersja powinna ukazać się po 6 miesiącach. W ostatecznej wersji spółka planuje dodać m.in. nowe zadania oraz wyposażenie w postaci broni czy powozów.

„Szacujemy, że przygotowanie wszystkich funkcji i zawartości, które chcemy mieć w ostatecznej wersji gry zajmie około 6 miesięcy” – czytamy na stronie gry.

Tytuł z portfolio wydawniczego Games Operators nawiązuje do serii gier Grand Theft Auto. Gra Rustler w swojej nazwie również ma Grand Theft Horse. Oczywiście mamy tutaj na myśli pierwsze produkcje GTA jeszcze z końca lat 90. Gracz wcieli się w rolę średniowiecznego mężczyzny, którego jednym z zadań jest… kradzież koni. Bohater jest przestępcą, który musi przetrwać w średniowiecznym świecie.

„Rustler jest grą akcji z otwartym światem i widokiem top-down, oddającą hołd staremu, dobremu stylowi GTA i łączącą go z historycznie niedokładnym średniowiecznym otoczeniem” – czytamy w opisie na Steamie.
 

Rustler

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.