Mr. Prepper to najbardziej wyczekiwany tytuł z portfolio PlayWay. Premiera już wkrótce
Obrazek użytkownika Natalia Kieszek
26 sty 2021, 10:35

Mr. Prepper to najbardziej wyczekiwany tytuł z portfolio PlayWay. Premiera gry nastąpi w pierwszym kwartale

Gra Mr. Prepper, czyli najbardziej wyczekiwana produkcja w portfolio PlayWaya, zadebiutuje już 18 marca 2021 roku. Twórcy tytułu zapewniają, że data premiery nie ulegnie już zmianie.

Mr. Prepper to najbardziej oczekiwana gra z grupy PlayWay w 2021 roku. Ostateczna data premiery została zaplanowana na 18 marca 2021 roku. Jak zapewniają producenci tytułu, Rejected Games, data debiutu gry nie zostanie już zmieniona. Mr. Prepper w dniu premiery będzie dostępny na platformie Steam. Gracze cały czas mogą pobrać darmowe demo produkcji oraz prolog.

Gra trafi w późniejszym czasie na konsole, również te nowej generacji. Spółką odpowiedzialną za portowanie tytułu będzie ConsoleWay z grupy Ultimate Games. Aktualna wishlista Mr. Prepper wynosi ponad 200 tys. zapisów, a gra znajduje się na 33 miejscu Global Top Wishlists Steam.
 

Zobacz także: ConsoleWay wykona port gry Mr. Prepper na wszystkie konsole

Najważniejsza produkcja z grupy PlayWay

Mr. Prepper to kolejny symulator z grupy PlayWay. Jednak tym razem produkcja wyróżnia się wysoką wishlistą (ponad 200 tys. zapisów) oraz wysokim miejscem w zestawieniu najbardziej wyczekiwanych produkcji na Steamie (33 miejsce). Jedynym tytułem z grupy PlayWay, które jest wyżej na liście Steama, to Builders of Egypt (30 miejsce).

Mr. Prepper zadebiutuje już 18 marca 2021 roku na platformie Steam. Planowana jest również premiera gry na konsole z uwzględnieniem sprzętu nowej generacji. ConsoleWay z grupy Ultimate Games będzie odpowiedzialny za portowanie tytułu. Wydawcą konsolowej wersji będzie Ultimate Games.

„Mr. Prepper to bardzo ciekawa propozycja dla graczy, którzy lubią gry symulacyjne i chcą mierzyć się z trudnymi wyzwaniami, w tym przypadku będą przygotowywać się do przejęcia kontroli nad sytuacją w państwie i złamania statusu quo. Aby odnieść zwycięstwo, gracz w swojej podziemnej kryjówce, musi przygotować solidnie przemyślany plan, a następnie zająć się jego realizacją, tak by nie dać się złapać. Co ważne, gracz samodzielnie będzie musiał zbudować podziemny schron, a wraz z postępem gry, zajmie się także jego rozbudową” – mówił Mateusz Zawadzki, prezes zarządu Ultimate Games.

Gra będzie przedstawiać totalitarny świat, w którym nadchodzi zagłada. Zadaniem gracza będzie budowa podziemnego schronu, tak, aby nie dać się „złapać” władzy. Przypomnijmy, że pod koniec sierpnia ub. r. na Steamie udostępniono prolog gry, który spotkał się z pozytywnym odbiorem. Do tej pory prolog oceniło ponad 1,7 tys. użytkowników, a 85% z nich było pozytywnych.

Na Steamie trwa „wyzwanie”, dzięki któremu gracze będą mogli zakupić grę w promocyjnej cenie. Wystarczy, aby tytuł spełnił konkretne wymagania pod względem community na Steamie oraz zapisów na wishliście.
 

promocja mr. prepper

Zobacz także: Aż 24 gry w TOP 100 Wishlist Steama to polskie produkcje - oto najpopularniejsze z nich

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.