Premiera Mr. Prepper – najbardziej wyczekiwanej gry od PlayWay – już dzisiaj
Obrazek użytkownika Natalia Kieszek
18 mar 2021, 07:00

Premiera Mr. Prepper – najbardziej wyczekiwanej przez graczy produkcji PlayWaya – już dzisiaj

Już dzisiaj premiera gry Mr. Prepper, czyli najbardziej wyczekiwana produkcja z portfolio PlayWaya trafi do graczy.

Mr. Prepper to najbardziej wyczekiwany tytuł PlayWaya, o czym świadczy wysokie miejsce na Global Top Wishlist platformy Steam. Jeszcze na dzień przed premierą gra znalazła się na 32 miejscu, a tuż za nią jest inny ważny tytuł spółki – Builders of Greece. Mr. Prepper jak na razie będzie dostępny jedynie w wersji na PC. Później możemy liczyć na port gry na najważniejsze konsole, w tym również te nowej generacji.
 

Zobacz także: Mr. Prepper to najbardziej wyczekiwany tytuł z portfolio PlayWay. Premiera gry nastąpi w pierwszym kwartale

Najbardziej wyczekiwany symulator

Jak przystało na grupę PlayWay, Mr. Prepper to kolejny symulator w portfolio spółki Krzysztofa Kostowskiego. Tytuł od dłuższego czasu utrzymuje się na wysokiej pozycji Global Top Wishlist platformy Steam. Ostatnio Rejected Games, czyli studio odpowiedzialne za produkcję, poinformowało o nowym progu wishlisty tytułu.

Pod koniec lutego zapisy przekroczyły 250 tys. zapisów, dzięki czemu gracze mogą liczyć na 8% zniżkę przy zakupie gry. Rejected Games na platformie Steam zaoferowało graczom otrzymanie jeszcze wyższej zniżki, 10%. Jedynym wymogiem jest przekroczenie kolejnego progu zapisów wishlisty, tym razem 265 tys.

Mr. Prepper to nie tylko gra symulacyjna. Gracz przenosi się do totalitarnego świata, w którym musi zbudować podziemny schron przed zagładą. Jednak musi uważać, aby nie dać się wychwycić władzom. Gracze od sierpnia 2020 roku mogą sprawdzić co oferuje najnowszy tytuł PlayWaya, dzięki udostępnieniu prologu gry.

Od daty wydania prologu Mr. Prepper, gra otrzymała już ponad 2 tys. opinii od graczy. Ponad 85% z nich jest pozytywna. Dodatkowo, udostępniono również demo gry, które można pobrać bezpłatnie na Steamie.
 

Mr Prepper prolog

Źródło: SteamDB
 

Jak już wspomnieliśmy, tytuł będzie w dniu premiery dostępny na komputery osobiste. Jednak port gry na konsole jest już potwierdzony, a spółką odpowiedzialną za to jest ConsoleWay z grupy Ultimate Games.

„Mr. Prepper to bardzo ciekawa propozycja dla graczy, którzy lubią gry symulacyjne i chcą mierzyć się z trudnymi wyzwaniami, w tym przypadku będą przygotowywać się do przejęcia kontroli nad sytuacją w państwie i złamania statusu quo. Aby odnieść zwycięstwo, gracz w swojej podziemnej kryjówce, musi przygotować solidnie przemyślany plan, a następnie zająć się jego realizacją, tak by nie dać się złapać” – mówił Mateusz Zawadzki, prezes zarządu Ultimate Games.

Mr. Prepper to nie jedyna premiera zaplanowana w najbliższym czasie. Warto zajrzeć do kalendarza grupy PlayWay.

Zobacz także: ConsoleWay wykona port gry Mr. Prepper na wszystkie konsole

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.