Publiczna oferta akcji WeirdFish oraz plany rozwoju [Webinar z zarządem spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
21 lip 2021, 08:39

Publiczna oferta akcji WeirdFish oraz plany rozwoju [Webinar z zarządem spółki]

WeirdFish to spółka z branży gier, działająca na rynku od 2019 roku. Pierwszym projektem studia będzie autorska gra Oddyssey: Your Space, Your Way, która będzie dostępna również w trybie multiplayer. Wydawcą tytułu będzie włoska firma 505 Games.

Spółka zamierza specjalizować się w tworzeniu wysokiej jakości projektów typu sandbox. Firma powstała z inicjatywy Marka Sobóla i Wiktora Szymańskiego, doświadczonych deweloperów, działających w branży od kilkunastu lat. Zespół WeirdFish tworzy dobrana grupa game developerów, których doświadczenie przełożyło się na powstanie wielu rozpoznawalnych na całym świecie gier, m.in. Dead Island, Call of Juarez czy Dying Light.

WeirdFish przeprowadzi publiczną ofertę akcji przed debiutem na rynku NewConnect. W jej ramach zamierza pozyskać 2 mln zł, które przeznaczy na produkcję i marketing pierwszego projektu Oddyssey: Your Space, Your Way oraz na rozpoczęcie prac nad kolejnymi produkcjami.

W piątek, 23 lipca 2021 roku o godz. 10:00 zapraszamy na webinar z prezesem zarządu WeirdFish, Markiem Sobólem oraz członkiem zarządu i head of studio/designer, Wiktorem Szymańskim. Podczas spotkania zostaną omówione szczegóły publicznej oferty akcji oraz plany rozwoju spółki. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w piątek, 23 lipca 2021 roku o godz. 10:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj,  aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.