Debiut Urteste na rynku NewConnect oraz plany rozwoju [Webinar z przedstawicielami spółki]
Obrazek użytkownika Webinary
25 paź 2021, 12:00

Debiut Urteste na rynku NewConnect oraz plany rozwoju [Webinar z przedstawicielami spółki]

Urteste to biotechnologiczna spółka, która specjalizuje się w tworzeniu innowacyjnej technologii do wykrywania z próbek moczu chorób nowotworowych na wczesnych etapach rozwoju. Aktualnie w pipeline firmy jest 15 projektów testów onkologicznych na różne typy nowotworów tj. rak prostaty, trzustki czy nerki.

Technologia Urteste polega na wykrywaniu nowotworów przy pomocy pomiaru aktywności enzymów obecnych w moczu. Spółka rozwija testy diagnostyczne dla kilkunastu najczęściej występujących nowotworów. Pomysłodawcą projektu i głównym badaczem Urteste jest prof. Adam Lesner, prowadzący badania w zakresie enzymów proteolitycznych i chemii peptydów. Najbardziej zaawansowanymi projektami są testy na raka trzustki i prostaty.

W czerwcu spółka przeprowadziła ofertę publiczną akcji, w ramach której pozyskano 9,52 mln zł na dalszy rozwój. Większość finansowanie zostanie przeznaczone na prace badawczo-rozwojowe w projektach raka trzustki i raka prostaty oraz rozwój kolejnych 13 celów diagnostycznych. Spółka przewiduje również adaptację oraz wyposażenie nowego laboratorium.

W poniedziałek, 25 października 2021 roku o godz. 13:00 zapraszamy na webinar z przedstawicielami spółki Urteste:

  • Grzegorz Stefański, Prezes Zarządu,
  • Tomasz Kostuch, Członek Zarządu,
  • Prof. Adam Lesner, Przewodniczący Rady Naukowej Urteste.

Podczas spotkania zostaną omówione plany rozwoju spółki oraz debiut na rynku NewConnect. Inwestorzy będą mogli zadawać pytania podczas webinaru.

Rejestracja na webinar

Webinar odbędzie się w poniedziałek, 25 października 2021 roku o godz. 13:00. Wymagana jest wcześniejsza, bezpłatna rejestracja.

Kliknij tutaj, aby zarejestrować się na webinar

Materiały, które warto przeczytać przed webinarem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.