KNF zatwierdziła prospekt emisyjny T-Bull zw. z ofertą publiczną akcji serii F | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
22 cze 2018, 14:36

KNF zatwierdziła prospekt emisyjny T-Bull zw. z ofertą publiczną akcji serii F

Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) zatwierdziła prospekt emisyjny T-Bulla sporządzony w związku z ofertą publiczną akcji serii F oraz zamiarem ubiegania się o dopuszczenie do obrotu na rynku regulowanym akcji serii B, D, E i F oraz praw do akcji serii F, podała Komisja. 

Publikacja prospektu zaplanowana jest na 26 czerwca. 

Oferującym jest Trigon Dom Maklerski. 

W połowie grudnia ub. roku akcjonariusze T-Bull zdecydowali o ubieganiu się o dopuszczenie akcji do obrotu na rynku głównym GPW. Wyrazili też zgodę na emisję do 100 tys. nowych akcji serii F i zaoferowanie ich w ofercie publicznej. Emisja akcji serii F nastąpi w formie subskrypcji otwartej przeprowadzanej w drodze oferty publicznej, z pozbawieniem prawa poboru dotychczasowych akcjonariuszy. 

Spółka podawała wcześniej, że środki przeznaczone zostaną na zwiększenie skali działalności operacyjnej spółki, zwiększenie zatrudnienia oraz wzbogacenie portfolio produkowanych gier. 

T-Bull to polskie przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją i dystrybucją gier mobilnych. Specjalizuje się w tworzeniu gier mobilnych opartych na modelu płatności Free-to-Play (F2P). Akcje spółki są notowane na rynku NewConnect od października 2016 r. 

(ISBnews), #TBL

Ostatnie wiadomości