T-Bull przekracza barierę 400 milionów pobrań w kwietniu | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Wiadomości
15 maj 2019, 14:26

T-Bull przekracza barierę 400 milionów pobrań w kwietniu

Kwiecień 2019 roku przyniósł spółce T-Bull 7,6 miliona pobrań ich gier. W rezultacie gry wrocławskiego studia pobrano łącznie ponad 407 milionów razy.

Długo wyczekiwany moment dla dewelopera gier na platformy mobilne nastał wraz z końcem kwietnia 2019 roku. W opublikowanym dzisiaj raporcie giełdowym, T-Bull S.A. oficjalnie komunikuje przekroczenie spektakularnej bariery 407 milionów pobrań ich gier. Na przestrzeni zaledwie kilku lat producent gier takich jak Top Speed, Moto Rider GO, czy Tank Battle Heroes stał się międzynarodowo rozpoznawalną marką, której tytuły można znaleźć już na większości platform z aplikacjami na całym świecie

- Wierzymy, że kluczem do sukcesu jest systematyczna realizacja własnych postanowień – mówi Damian Fijałkowski, współzałożyciel i członek zarządu T-Bull S.A. – Jako firma za cel postawiliśmy sobie pracę blisko z użytkownikiem i wyjście naprzeciw jego oczekiwań. Dlatego staramy się docierać do możliwie największej liczby graczy i przy produkcji gier stawiać duży nacisk na feedback od naszej społeczności. Wynik ponad 400 milionów pobrań jest dla nas wielkim sukcesem i świadczy o tym, że nasza koncepcja biznesowa jest słuszna.

W samym kwietniu gry T-Bull pobrano ponad 7,6 miliona razy. Za największą część z tej liczby odpowiada Moto Rider GO – gra wygenerowała 1,9 miliona pobrań. Kluczowym kierunkiem dla T-Bull S.A. są Indie, które wygenerowały 28,5% ściągnięć w kwietniu. Łącznie ten niezwykle popularny symulator wyścigów motocyklowych ściągnięto 77,4 miliona razy od dnia premiery.

W związku ze zbliżającą się wielkimi krokami premierą wyczekiwanego Top Speed 2, można spodziewać się, że w niedalekiej przyszłości wrocławski deweloper pochwali się kolejnymi spektakularnymi wynikami.

O Spółce:

T-Bull S.A. to polskie studio deweloperskie z siedzibą we Wrocławiu. Firma ma w portfolio szereg produkcji przygotowanych z myślą o najpopularniejszych platformach mobilnych. Łączna liczba pobrań gier wyprodukowanych we wrocławskim studio przekroczyła już 407 milionów. Zespół deweloperski T-Bull specjalizuje w tworzeniu gier FPS oraz wyścigowych. Akcje spółki od 29 sierpnia 2018 r. notowane są na parkiecie głównym GPW.

Źródło: Spółka, #TBL

Ostatnie wiadomości