[Nowa Analiza Wideo] Największa zmora inwestora giełdowego | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
20 lis 2014, 07:10

[Nowa Analiza Wideo] Największa zmora inwestora giełdowego

[Nowa Analiza Wideo] Największa zmora inwestora giełdowegoMoim zdaniem istnieją dwa pytania, które nieustannie dręczą inwestorów giełdowych: 1. W co warto zainwestować? 2. Czy to dobry moment na zakup? Przekonanie do inwestycji, pewność siebie oraz świadomość tego, co się robi to kluczowe czynniki, charakteryzujące udaną transakcję. Oczywiście, czasem inwestorowi sprzyja los, ale w długim terminie lepiej szczęściu pomóc. Wtedy przydatna staje się wiedza i doświadczenie. Dlatego też zapraszam do obejrzenia drugiego wideo w ramach akcji #ZimaZAkcjami, w którym przyjrzę się kwestii kupowania akcji w odpowiednim momencie.

Z tego praktycznego nagrania dowiesz się:

  • Jakie są dwie, podstawowe metody, będące moim zdaniem źródłem całej analizy technicznej?
  • Jak w prosty sposób dołączyć analizę fundamentalną do swojego inwestorskiego warsztatu?
  • Jak obecnie prezentuje się pod względem fundamentalnym indeks WIG na tle indeksu S&P500 i jak taką analizę przeprowadzać w praktyce?

Kolejny etap akcji #ZimaZAkcjami już w najbliższy poniedziałek. Tymczasem, zapraszam do obejrzenia nowego wideo i oczywiście do wspólnej analizy oraz komentowania.

Pozdrawiam i życzę dużych zysków,
Paweł Biedrzycki

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.