50 ludzi giełdy, finansów i gospodarki, których warto śledzić na Twitterze | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
15 lis 2016, 07:01

50 ludzi giełdy, finansów i gospodarki, których warto śledzić na Twitterze

To już oficjalne, ruszamy z profilem Strefy Inwestorów na Twitterze! Z tej okazji postanowiliśmy przygotować listę 50 ludzi rynku, finansów i gospodarki, których warto śledzić, jeżeli chce się wiedzieć, co na giełdzie i w gospodarce piszczy. Na naszej subiektywnej liście znajdują się osoby związane z rynkiem kapitałowym, ekonomiści, dziennikarze, analitycy i inwestorzy. Jeżeli uważacie, że kogoś zabrakło, to dajcie znać, będziemy aktualizować to zestawienie.

Lista 50 ludzi na Twitterze, których warto śledzić

Lista jest dostępna także na Twitterze pod adresem: https://twitter.com/strefainw/lists/ludzie-rynku.

Śledź Strefę Inwestorów na Twitterze

Długo się nad tym zastanawialiśmy i oficjalnie uruchamiamy profil Strefy Inwestorów na Twitterze. Zapraszamy do śledzenia nas oraz listy 50 ludzi rynku, finansów i gospodarki, których warto obserwować na Twitterze. Mamy na Strefie Inwestorów coraz więcej treści, między innymi dzięki działowi wiadomości i jeżeli nie chcecie niczego przegapić, to zapraszamy do subskrypcji. Dodatkowo, całą listę 50 ludzi rynku finansów i gospodarki możecie śledzić poprzez nasz profil. Będziemy ją uzupełniać i rozbudowywać. NIECH GIEŁDA BĘDZIE Z WAMI!

Zobacz także: Prześwietliliśmy profile spółek giełdowych na Twitterze. Oto 11 najlepszych, które każdy inwestor powinien śledzić.

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Pełna treść dostępna jest tylko dla płatnych abonentów StrefaInwestorow.pl.

Zamów abonament Zaloguj się

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów

Rejestracja w serwisie Strefa Inwestorów odbywa się w ramach naborów. Ostatni nabór odbył się w styczniu 2024 r. W tej chwili dołączenie do społeczności inwestorów nie jest możliwe.
Jeżeli zależy Ci na dostępie do praktycznej wiedzy o inwestowaniu, zapisz się na listę adresową czytelników darmowego e-booka "Jak analizować wykresy giełdowe". Zostawiając swój adres e-mail umożliwisz mi poinformowanie Cię o możliwości rejestracji, kiedy odbędzie się kolejny nabór do serwisu.

Jak analizować wykresy giełdowe

W razie pytań lub wątpliwości możesz pisać na adres: Pawel@StrefaInwestorow.pl (link sends e-mail).

Oto, co zyskujesz dołączając teraz do Strefy Inwestorów:
 • Blog inwestorski - najlepsza wiedza i doświadczenia z moich 19 lat nieprzerwanego inwestowania na GPW (analiza rynku i przede wszystkim akcji spółek notowanych na GPW), a w tym:
  • Komentarze giełdowe - omówienie sesji giełdowej - indeksy i wybrane spółki
  • Podsumowanie tygodnia - komentarz weekendowy - zobacz przykładowy wpis
 • Edukacyjny portfel inwestycyjny Strefy Inwestorów – praktyczne przykłady inwestowania w akcje, głównie z GPW w oparciu o analizę wykresów.
 • Edukacyjny portfel "Petard" – praktyczne przykłady inwestowania w akcje spółek z GPW w oparciu o analizę fundamentalną.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Ewy Walkowiak "W poszukiwaniu sygnałów" - techniki DiNapoli'ego na GPW.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Tomasza Krynickiego "Impuls i korekta" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Wpisy w blogu inwestorskim Rafała Irzyńskiego "Fundamenty i Spekulacja" - w poszukiwaniu okazji inwestycyjnych.
 • Podcast "21% Rocznie EXTRA | Jak inwestować" - cotygodniowe omówienie sytuacji wybranych spółek z polskiej giełdy w przystępnej formie audio.
 • Pakiet Środy z Siłą Relatywną (SzSR), a w nim:
 • Artykuły edukacyjne - praktyczna wiedza w przystępnej formie, gotowa do zastosowania.
 • Dostęp do bieżących dyskusji w gronie innych inwestorów giełdowych.
Bonusy:
 • BONUS SPECJALNY ①: Miesięczny abonament w Sindicator.net - całkowicie bezpłatny dostęp do skanera rynku giełdowego na 1 miesiąc (dostępny od 30 czerwca 2024 r.).
 • BONUS SPECJALNY ②: WIDEO: Inwestowanie w wartość i inwestowanie we wzrost