50 ludzi giełdy, finansów i gospodarki, których warto śledzić na Twitterze | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Paweł Biedrzycki
15 lis 2016, 07:01

50 ludzi giełdy, finansów i gospodarki, których warto śledzić na Twitterze

To już oficjalne, ruszamy z profilem Strefy Inwestorów na Twitterze! Z tej okazji postanowiliśmy przygotować listę 50 ludzi rynku, finansów i gospodarki, których warto śledzić, jeżeli chce się wiedzieć, co na giełdzie i w gospodarce piszczy. Na naszej subiektywnej liście znajdują się osoby związane z rynkiem kapitałowym, ekonomiści, dziennikarze, analitycy i inwestorzy. Jeżeli uważacie, że kogoś zabrakło, to dajcie znać, będziemy aktualizować to zestawienie.

Lista 50 ludzi na Twitterze, których warto śledzić

Lista jest dostępna także na Twitterze pod adresem: https://twitter.com/strefainw/lists/ludzie-rynku.

Śledź Strefę Inwestorów na Twitterze

Długo się nad tym zastanawialiśmy i oficjalnie uruchamiamy profil Strefy Inwestorów na Twitterze. Zapraszamy do śledzenia nas oraz listy 50 ludzi rynku, finansów i gospodarki, których warto obserwować na Twitterze. Mamy na Strefie Inwestorów coraz więcej treści, między innymi dzięki działowi wiadomości i jeżeli nie chcecie niczego przegapić, to zapraszamy do subskrypcji. Dodatkowo, całą listę 50 ludzi rynku finansów i gospodarki możecie śledzić poprzez nasz profil. Będziemy ją uzupełniać i rozbudowywać. NIECH GIEŁDA BĘDZIE Z WAMI!

Zobacz także: Prześwietliliśmy profile spółek giełdowych na Twitterze. Oto 11 najlepszych, które każdy inwestor powinien śledzić.

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.