Międzynarodowa grupa chemiczna na stabilnej ścieżce wzrostu - czat inwestorski na temat wyników finansowych CIECH za I kwartał 2017 r. | StrefaInwestorow.pl

Międzynarodowa grupa chemiczna na stabilnej ścieżce wzrostu - czat inwestorski na temat wyników finansowych CIECH za I kwartał 2017 r.

CIECH to międzynarodowa, profesjonalnie zarządzana grupa z polskimi korzeniami, o ugruntowanej pozycji lidera w branży chemicznej w Europie Środkowej i Wschodniej. Wytwarza produkty, z których powstają artykuły niezbędne w codziennym życiu ludzi na całym świecie - nowoczesne wyroby o najwyższej, światowej jakości. Korzystając ze wsparcia wiarygodnego inwestora strategicznego (Kulczyk Investments) realizuje strategię globalnego rozwoju, rozszerzając sprzedaż na światowych rynkach. Łączy przy tym nowoczesne podejście do biznesu z tradycją produkcji sięgającą 1882 roku.

Już wkrótce, bo 16 maja 2017 r. poznamy wyniki finansowe CIECH za I kwartał 2017 r. O wynikach oraz innych szczegółach działalności spółki będziemy rozmawiać na czacie inwestorskim z przedstawicielami CIECH. Spotkanie odbędzie się w piątek, 19 maja 2017 r. o godz. 11:00. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań! W czacie inwestorskim spółkę CIECH reprezentować będą Artur Osuchowski, Członek Zarządu oraz Mirosław Wojtaszko, Szef Pionu Finansowo-Księgowego.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w piątek, 19 maja 2017 r., o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.