"W naszej opinii branża, w której działamy, ma bardzo duży potencjał. Chcemy go jak najlepiej wykorzystać" - czat z Konradem Kąkolewskim, Prezesem Zarządu GetBack S.A. | StrefaInwestorow.pl

"W naszej opinii branża, w której działamy, ma bardzo duży potencjał. Chcemy go jak najlepiej wykorzystać" - czat z Konradem Kąkolewskim, Prezesem Zarządu GetBack S.A.

Spółka GetBack S.A. jest jednym z wiodących podmiotów na polskim rynku zarządzania wierzytelnościami. Spółka właśnie rozpoczęła program pierwszej publicznej emisji obligacji, z którego chce pozyskać w ramach emisji pierwszej serii obligacji do 60 mln zł. GetBack S.A. oferuje 3-letnie obligacje serii PP1 z oprocentowaniem zmiennym ustalanym w oparciu o stawkę WIBOR 3M + 4,4% marży w skali roku. Środki z emisji spółka chce przeznaczyć na dalszy rozwój działalności.

Już w środę, 19 kwietnia 2017 r., o godz. 14:30 zapraszamy wszystkich zainteresowanych ofertą obligacji, aktualną sytuacją GetBack S.A. oraz planami rozwoju na czat inwestorski z Prezesem Zarządu, Konradem Kąkolewskim. W spotkaniu weźmie udział również drugi Członek Zarządu GetBack, Marek Patuła.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 19 kwietnia 2017 r., o godz. 14:30, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

 

Niniejszy materiał ma wyłącznie charakter promocyjny i w żadnym przypadku nie stanowi oferty ani zaproszenia, jak również podstaw podjęcia decyzji w przedmiocie inwestowania w papiery wartościowe spółki Getback S.A. („Spółka”). W szczególności, niniejszy materiał nie stanowi oferty kupna papierów wartościowych w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Prospekt emisyjny („Prospekt”), sporządzony w związku z ofertami publicznymi i ubieganiem się o dopuszczenie i wprowadzenie obligacji Spółki do obrotu na rynku regulowanym w ramach Catalyst prowadzonym przez Giełdę Papierów Wartościowych w Warszawie S.A., który w dniu 9 marca 2017 r. został zatwierdzony przez Komisję Nadzoru Finansowego, jest jedynym prawnie wiążącym dokumentem zawierającym informacje o Spółce i publicznej ofercie obligacji w Polsce („Oferta”). W związku z Ofertą, Prospekt udostępniono na stronie internetowej Spółki (www.getbacksa.pl) oraz dodatkowo w celach informacyjnych na stronie Oferującego – Haitong Bank, S.A. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce (www.haitongib.com). Niniejszy materiał nie stanowi rekomendacji w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców.

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.