"Konsekwentnie poprawiamy osiągane wyniki, zarówno jeśli chodzi o zysk netto, jak i przepływy pieniężne" - Mariusz Muszyński, Prezes WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
03 lip 2017, 11:59

"Konsekwentnie poprawiamy osiągane wyniki, zarówno jeśli chodzi o zysk netto, jak i przepływy pieniężne" - Mariusz Muszyński, Prezes WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi

WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi jest licencjonowanym brokerem ubezpieczeniowym, który oferuje innowacyjne usługi ubezpieczeniowe. Nowe ubezpieczenie komunikacyjne z monitorowaniem stylu jazdy kierowców, czy autorski produkt ubezpieczeniowy – Zarządcy nieruchomości, to tylko niewielka część oferty WDB. Ponadto spółka konsekwentnie prowadzi politykę dywidendową i za rok 2016 wypłaci rekordową dywidendę w wysokości 12 groszy za akcję. Zapraszamy na czat z Mariuszem Muszyńskim, Prezesem WDB, podczas którego poruszymy temat planów dalszego rozwoju spółki. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 6 lipca 2017 r., o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat inwestorski z Prezesem spółki WDB Brokerzy Ubezpieczeniowi S.A. – Mariuszem Muszyńskim, w trakcie którego nasz gość chętnie odpowie na wszystkie pytania na temat planów dalszego rozwoju spółki.

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 6 lipca 2017 r., o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.