"Chcemy stworzyć europejskiego chempiona w naszej branży" - czat z Konradem Kąkolewskim, Prezesem Zarządu GetBack | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
21 wrz 2017, 11:29

"Chcemy stworzyć europejskiego chempiona w naszej branży" - czat z Konradem Kąkolewskim, Prezesem Zarządu GetBack

GetBack S.A. to polska spółka zarządzająca wierzytelnościami. Od 2014 roku działa też w Rumunii, we wrześniu br. weszła na rynek hiszpański, a w planach na 2018 rok jest rynek bułgarski. Spółka konsekwentnie zwiększa przychody i zyski. Po I półroczu 2017 r. opublikowała bardzo dobre wyniki finansowe. Zapraszamy na czat inwestorski z Prezesem Zarządu GetBack, Konradem Kąkolewskim, na którym rozmawiać będziemy o wynikach spółki i planach rozwoju. Spotkanie odbędzie się w środę, 27 września 2017 r. o godz. 12:00. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w środę, 27 września 2017 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.