"Dzięki zaangażowaniu akcjonariuszy możemy realizować strategię i cele biznesowe" - czat z Grupą Kapitałową IMMOBILE po wynikach za I kw. 2018 r. | StrefaInwestorow.pl
Obrazek użytkownika Czaty
01 cze 2018, 13:09

"Dzięki zaangażowaniu akcjonariuszy możemy realizować strategię i cele biznesowe" - czat z Grupą Kapitałową IMMOBILE po wynikach za I kw. 2018 r.

Grupa Kapitałowa IMMOBILE skupia się na branżach o najlepszych perspektywach rozwoju oraz najwyższej rentowności. Posiada spółki działające w przemyśle, hotelarstwie i developingu oraz bogaty portfel nieruchomości. Rozwija się dynamicznie w ramach procesu akwizycji nowych podmiotów. Ponadto prowadzi przejrzystą komunikację z inwestorami oraz prowadzi konsekwentną politykę dywidendową.

Spółka opublikowała już raport finansowy za I kw. 2018 r. O aktualnej sytuacji finansowej Grupy Kapitałowej IMMOBILE i postępach w realizacji strategii na lata 2018 – 2022 będziemy rozmawiać z przedstawicielami spółki na czacie inwestorskim, który odbędzie się we wtorek, 5 czerwca 2018 r, o godz. 13:00.

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

W czacie inwestorskim Grupę Kapitałową IMMOBILE reprezentować będą Rafał Jerzy, prezes zarządu, a ponadto Sławomir Winiecki, wiceprezes zarządu oraz Piotr Fortuna, członek zarządu.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 5 czerwca 2018 r., o godz. 13:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Śledź Strefę Inwestorów w Google News

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.