Czat inwestorski PROJPRZEM MAKRUM – Sytuacja finansowa po wynikach za III kwartał 2018 r.
Obrazek użytkownika Czaty
16 lis 2018, 10:56

"Wierzymy w dynamiczny rozwój naszych produktów" - czat z prezesem PROJPRZEM MAKRUM SA, Piotrem Szczeblewskim, po wynikach za III kw. 2018 r.

Spółka PROJPRZEM MAKRUM S.A. prowadzi działalność w trzech segmentach branży przemysłowej. Na rynku europejskim jest jednym z czołowych producentów systemów przeładunkowych znanych pod marką PROMStahl oraz parkingów automatycznych MODULO. Drugi segment działalności skupia się na budownictwie przemysłowym, czyli budowie hal magazynowych, obiektów biurowych, handlowych i innych. Trzeci segment to produkcja maszyn krusząco-mielących, obecnej na rynku od 150 lat marki MAKRUM.

Ostatnie tygodnie przyniosły spółce kolejne dynamiczne wzrosty ceny akcji, a już 15 listopada opublikowany zostanie jej raport finansowy za III kw. 2018 r. O aktualnej sytuacji finansowej PROJPRZEM MAKRUM, dalszej strategii działania i perspektywach rozwoju będziemy rozmawiać z prezesem spółki, Piotrem Szczeblewskim, na czacie inwestorskim, który odbędzie się we wtorek, 20 listopada 2018 r, o godz. 12:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się we wtorek, 20 listopada 2018 r., o godz. 12:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem:

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.