Czat inwestorski InfoSCAN - Perspektywy rozwoju i certifykat FDA
Obrazek użytkownika Czaty
22 sty 2019, 09:48

Perspektywy rozwoju InfoSCAN w Polsce i zagranicą - czat z zarządem spółki

Infoscan to notowana na rynku NewConnect spółka z branży medtech. Jej flagowy produkt, urządzenie MED Recorder, pomaga w diagnozowaniu zaburzeń oddychania podczas snu. Spółka z powodzeniem komercjalizuje swój produkt w Polsce, a od zeszłego roku rozwija także jego dystrybucję zagranicą, na Filipinach. Jest w trakcie przygotowań do wejścia na rynek francuski. Prowadzi też pilotaże na rynku amerykańskim, oczekując na certyfikat FDA.

Zapraszamy na czat z zarządem InfoSCAN w czasie, którego nasi goście odpowiedzą na pytania dotyczące rozwoju spółki na rynku polskim, perspektyw sprzedaży w Azji Płd. – Wsch oraz Francji, a także procesu certyfikacji FDA. Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 28 stycznia 2019 r. o godz. 12:00, ale już teraz zapraszamy4t do zadawania pytań.

InfoSCAN – w oczekiwaniu na certyfikację FDA

W miniony weekend inwestorzy oczekiwali na pozytywne informacje ze Stanów Zjednoczonych, dotyczące uzyskania przez spółkę certyfikacji FDA, umożliwiającej szeroką dystrybucję narzędzia MED Recorder na rynku amerykańskim. Zamiast otrzymania certyfikatu, spółka otrzymała jednak dodatkowe pytania merytoryczne od agencji, dotyczące referencyjności MED Recorder względem już dopuszczonego do obrotu urządzenia. W ocenie zarządu są to pytania o charakterze proceduralno-administracyjnym. Aktualnie, spółka w ciągu 30 dni ma uzupełnić potrzebne informacje, w celu pomyślnego zakończenia procedury uzyskania certyfikacji. To ważna informacja z punktu widzenia przyszłości InfoSCANU, bo na rynku amerykańskim co roku wykonywanych jest 4 mln badań snu.

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Już teraz zachęcamy do zadawania pytań

Zapraszamy na czat z zarządem InfoSCAN – w czasie, którego nasi goście odpowiedzą na pytania dotyczące rozwoju spółki, postępów w uzyskaniu certyfikacji FDA na rynek amerykański oraz sytuacji finansowej. Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 28 stycznia 2019 r. o godz. 12:00. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.