Czat inwestorski z zarządem Ambra - wyniki półroczne 2018/2019
Obrazek użytkownika Czaty
14 lut 2019, 13:28

"Koncentrujemy się na obszarach rynkowych o charakterze premium i z potencjałem wzrostu" - czat z Grupą Ambra po wynikach I półrocza 2018/2019

AMBRA to wiodący producent, importer i dystrybutor win w Europie Środkowo-Wschodniej. Spółka od lat wypłaca dywidendę i regularnie zwiększa przychody. Konsekwentnie komunikuje się także z rynkiem i inwestorami, za co została doceniona w konkursie Złota Strona Emitenta w kategorii Lider Komunikacji Online. Już 20 lutego poznamy wyniki finansowe Ambry za I półrocze 2018/2019 r.

Zapraszamy na czat inwestorski z prezesem zarządu spółki, Robertem Ogórem oraz wiceprezesem, Piotrem Kaźmierczakiem, na którym rozmawiać będziemy o wynikach finansowych spółki, sytuacji na rynku alkoholi oraz o planach dalszego rozwoju spółki. Spotkanie odbędzie się w czwartek, 21 lutego 2019 r. o godz. 14:30. Zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań!

Spotkanie rozpocznie się w czwartek, 21 lutego 2019 r., o godz. 14:30, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz (możliwość zadawania pytań została już uruchomiona).

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.