Czat inwestorski Wirtualna Polska Holding - Wyniki finansowe 2018 r. i perspektywy rozwoju
Obrazek użytkownika Czaty
21 mar 2019, 08:24

Czat inwestorski z Zarządem Grupy Wirtualna Polska – podsumowanie wyników finansowych za 2018 rok i realizacji strategii

Wirtualna Polska to holding spółek mediowych i e-commercowych. Spółka znana jest przede wszystkim z horyzontalnych portali internetowych takich jak wp.pl i o2.pl, a także serwisów money.pl, WP SportoweFakty, dobreprogramy.pl, czy pudelek.pl. Wirtualna Polska od kilku lat konsekwentnie realizuje strategię e-commerce, zmieniając profil ze spółki typowo medialnej na - w coraz większym stopniu - spółkę e-commerce.

Już 26 marca poznamy wyniki holdingu za 2018 rok. O nich, a także o realizacji strategii i perspektywach rozwoju rynku mediów oraz e-commerce będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim z prezesem zarządu, Jackiem Świderskim oraz Elżbietą Bujniewicz-Belką, wiceprezes zarządu ds. finansowych. Start dyskusji 27 marca 2019 r. o godz. 10:00.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w środę, 27 marca 2019 r., o godz. 10:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz.

Kliknij tutaj,aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.