Czat inwestorski z prezesem zarządu Plantwear – Wiktorem Pyrzykiem. Oferta publiczna akcji
Obrazek użytkownika Czaty
30 kwi 2019, 11:01

Oferta publiczna akcji i wyniki finansowe za I kwartał 2019 roku – zapraszamy na czat inwestorski z Prezesem Zarządu Plantwear

Plantwear jest wiodącym producentem akcesoriów lifestylowych z drewna w Polsce. Spółka działa kompleksowo - zajmuje się projektowaniem, wykonywaniem, jak i sprzedażą zegarków, okularów, etui na telefony oraz biżuterii, dla mężczyzn i kobiet. Aktualnie Plantwear prowadzi emisję akcji, aby pozyskać fundusze na dalszy rozwój i zadebiutować na rynku NewConnect jeszcze w tym roku. Jest to pierwsza publiczna emisja prowadzona na platformie crowdinvesting – CrowdConnect.pl.

W Polsce Plantwear jest największą firmą produkującą gadżety z drewna. Jej produkty są sprzedawane głównie za pośrednictwem kanału e-commerce, który generuje prawie całość przychodów (w 2018 roku przychody ze sprzedaży wyniosły 4,7 mln PLN, a zysk netto 510 tys. PLN). Spółka planuje ekspansję na rynki zagraniczne m.in. Niemcy czy Francję. Środki z emisji mają być także przeznaczone na rozwój istniejących linii produktowych i wprowadzenie nowych.

O trwającej emisji akcji, planach spółki oraz wynikach finansowych za I kwartał 2019 roku będzie można porozmawiać na czacie inwestorskim, który odbędzie się 6 maja 2019 r. o godz. 11:00. W spotkaniu spółkę reprezentować będzie Prezes Zarządu, Wiktor Pyrzyk. Już teraz zapraszamy do zadawania pytań.

Już teraz zapraszamy do zadawania pytań

Spotkanie rozpocznie się w poniedziałek, 6 maja 2019 r., o godz. 11:00, ale zapraszamy do zadawania pytań już teraz.
 

Kliknij tutaj, aby zadać pytanie na czacie

Materiały, które warto przeczytać przed czatem

Zostaw swój e-mail: przypomnimy Ci o zbliżającym się czacie, na kilka minut przed jego rozpoczęciem

Sprawdź więcej artykułów i analiz

Więcej praktycznej wiedzy o inwestowaniu na giełdzie, takiej jak analizy, artykuły, czy portfele edukacyjne, znajdziesz w części premium serwisu StrefaInwestorow.pl. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.